только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Fruit Ninja v2.3.4 Para Hileli Apk İndir

---   9-02-2016, 18:14   633   0   Editor
İçimizde ki Ninja
Herkesi bilgisayar ekranının başına toplayan bir oyun Furit Ninja. Kendi sınıfında en popüler olan, kişilerde bağımlılık yapıyor. İlgilisi için, cazip olabilecek düzeyde. Basit bir fikirle ortaya çıkan ama oldukça keyiflidir. Oyun Halfbrick Studios tarafından geliştirilerek oyun severlere kazandırılmıştır. Furit Ninja bir video oyunudur, mobil tabanlıdır. Oynama yöntemi meyveleri parmakla bölmektir. Meyvelerin yerine bombaları bölerseniz, oyunun heyecanı artmaya başlar. Oyun, meyve yerine bombaları keserseniz son bulur. İkisi arasında telaşlı serüven sizi hayatın keşmekeşliğinden birazda olsun uzaklaştırır. Bombalara yakalanmadan meyveleri kesmek, reflekslerinizin ne kadar hızlı çalıştığını ölçmek içinde size bir fırsat sağlıyor.
Fruit Ninja v2.3.4 Para Hileli Apk İndir

Klasik, zen, arcade, multiplayer olmak üzere dört farklı mod bulunuyor. Klasik mod kullanırken zaman sınırlaması yok. Gelen meyveleri keserek puan kazanıyorsunuz. Bir bombaya denk gelirseniz oyun sona eriyor. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Zen moduna baktığımızda klasiğin aksine karşımıza 90 saniyelik bir zaman sınırlaması çıkıyor. Meyve kaçırma sınırlandırılması da yok bombalarda yok. Ekrana gelen 3 meyveyi aynı anda keserseniz kombo yaparak en üst seviyede puan elde etmiş olursunuz. Peş peşe yapacağınız kombolar puanınızı ikiye katlayacaktır. Bu yüzden zen heyecanın dorukta olduğu bir moddur. Ekrana gelen meyveler seviyenizi yükseltmekle kalmaz puanlarınızı da katlar. Toplamış olduğunuz puanları oyun markette kullanarak, arka plan seçeneklerini değiştirebilir ve ninja kılıçlarını açtırabiliriniz.
Fruit Ninja v2.3.4 Para Hileli Apk İndir

Bir Ninja karakteri olduğunuz oyunda, elinizde adeta keskin bir kılıç. Oyunun içindeki savaş sizi içine daha da çekiyor. OpentFeint sistemi ile dünya üzerindeki bu oyunu oynayan ve yüksek puan kazanan kişileri görebilirsiniz. Onlarla entegre olabilirsiniz. Bu size farklı bir heyecan yaşatacaktır. Oyunda can, banus ve kombo üçgeninde meyve mıknatısı ve daha fazlasını kullanarak oyuna başlayabilirsiniz. 3D görüntüsü kaliteli ve ses oldukça kalitelidir.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}