только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Shooty Skies Arcade Tüm Hileleri

---   5-12-2015, 09:34   675   0   Editor
Shooty Skies – Arcade oyunu sizin yok etmeniz gereken ve sizi yok etmeye çalışan düşmanlar ve bosslardan oluşuyor. Tabi siz düşmanlarınızı yok ederken onlarda sizi ateş altında bıraktığı için kendinizi savunmanızda söz konusu olduğu için oyun son derece keyifli hale geliyor.
Shooty Skies Arcade Tüm Hileleri

Oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayan çeşitli karakter içerikleri ve yükseltmelerde yok değil, bunlarda paralı olduğu için oyun zevkinizi biraz düşürmesi mümkün.
Fakat anlatacağımız yöntemler ile bu sorunu aşmanız mümkün.
Shooty Skies – Arcade Hileleri
Shooty Skies Arcade Tüm Hileleri

oyununu hileli olarak oynamak için çeşitli yollar mevcut, bunlar çeşitli hile modları ve ekstra alternatif programdır. Normal yol ile hileli apk ile cihazınızda hileli olarak oyunu oynamanız mümkün fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken 2 önemli nokta bulunmakta:
1) Cihazınızla uyumlu olan hileli apk yı kurmanız.
2) Uygulamayı cihazınıza kurarken Google Play aracılığıyla değilde normal yoldan apk yı cihazın kendi dosya yöneticisi üzerinden kurmanızdır. Aksi halde Google Play ile yaptığınız kurulumda oyunun çalışmaması veya bir süre sonra sorunlu çalışması söz konusu olabilir.
Shooty Skies Arcade Tüm Hileleri

Alternatif bir yöntem olarak modlu apklar ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için daha farklı bir hile yöntemi de mevcut. Bu yöntem sadece rootlu android cihazlarda çalışmakta olup root izni olmayan android cihazlarda yüksek ihtimal çalışmamaktadır.
Gelelim farklı bir yöntemle Shooty Skies – Arcade oyununu android cihazınızda nasıl hileli oynandığına, çeşitli kaynaklardan indirdiğiniz freedom adlı uygulamayı yine cihazınızın kendi dosya yöneticisi ile android cihazınıza kurmanız ve bahsi geçen oyuna bu uygulama aracılığıyla giriş yapmanızdır.
Shooty Skies Arcade Tüm Hileleri

Freedom kullanarak yaptığınız hile modlu apk kullanarak yaptığınız hileden farklı olarak oyunun içinde mevcut para bakiyenizi sınırsız göstermez lakin market üzerinden yaptığınız alışverişleri sahte bir kart göstererek bedava yapmanızı sağlar.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}