только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Cut the Rope 2 v1.6.5

Ücretli/Apk+Data   17-12-2015, 13:29   817   0   Editor
Cut the Rope 2 Nasıl Bir Oyundur?

Cut the Rope 2 v1.6.5

Cut the Rope 2 v1.6.5 android marketin bağımlılık yapan cut the rope isimli oyununun ikinci versiyonudur. Yeni sürümü ile birlikte bir iki ufak hatanın giderildiği bu oyunda pek çok seviye ve bölüm bulunmaktadır. Gerçekten hem eğlenceli hem de bağımlılık yapan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.
Cut the Rope 2 v1.6.5 adlı oyunda yeşil bir kurbağa keyifli bir oyun sizleri bekliyor. Bu oyun değişik bölümlerden oluşuyor ve bölümler kolaydan zora doğru şeklinde sıralanıyor. Oyunda yer alan bu yeşil kurbağayı değişik yerlere konmuş şekerlere ulaştırmak en önemli amaçtır Grafikleri 2 boyutlu olup ses kalitesi iyidir.
“Zebtolab” stüdyoları tarafından android cihazlar için geliştirilen Cut the Rope 2 v1.6.5, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bulmaca temasına sahip oldukça eğlenceli bir oyundur. Her güncellemesi merakla beklenen oyunun güncel sürümüne ek olarak geliştirilmiş hileler ile internet üzerinden indirip ulaşmanız mümkün.
Cut the Rope 2 v1.6.5Oyunun Hileleri Nelerdir?

Sınırsız para hilesi bulunan oyunun hileli versiyonunu indirdikten sonra kurulumunu yapın. Daha sonra hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Bu zevkli oyunun ikinci versiyonunda bölümleri geçmek için hile modları size büyük katkı sağlayacaktır. Sınırsız para hilesi ile istediğiniz kadar ipucu alabilirsiniz. Böylelikle çok fazla zorlanmadan bölümleri bitirmeniz mümkün. Bu oyunu hileli indirmek için sadece apk dosyasını indirip kurulumu yapmanız yeterli olacaktır. Geliştirilen para hilesi sayesinde oyunda satın almak istediğiniz her şeye kolayca sahip olabilirsiniz.
Oyunu Hangi İşletim Sistemleri Desteklemektedir?
Oyunu android, ios ve windows işletim sistemlerinden yükleyip oynayabilirsiniz.
Cut the Rope 2 v1.6.5Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}