Cihaz/Yazılım/Yöntem   20-01-2018, 15:34   3854   0   HsYn    google    yandex    bing
BİTCOİN ATOM
Herkese öncelikle merhaba arkadaşlar…
Bilindiği gibi günümüzde kripto paralara olan ilgi son zamanlarda daha fazla artış sağlamıştır. Kripto paralar günlük hayatta pek çok alan da kullanılıyor. Tabi ki de kripto paralar ilk çıkışın da belli bir amaç için kullanılmak için ortaya atılmıştır. Bugün sizlere kripto para dünyasında ses getirmesi oldukça yüksek olması beklenen bir kripto paradan bahsedeceğim. Projemizin ismi başlıkta da belirttiğim gibi Bitcoin Atom. Bitcoin Atom fork ismi verdiğimiz bir türdür. Yani Bitcoinin çatallanması sonucu ortaya koyulmuştur. Zaten proje isminden dolayı bile oldukça ilgi görüyor. Evet arkadaşlar sizinde yazıya daha başlamadan önce ilginizi çekti ise hemen resmi Bitcoin Atom web sitesi https://bitcoinatom.io/ olan adlı adresi ziyaret edebilirsiniz.
Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   16-10-2017, 05:14   3903   0   HsYn    google    yandex    bing
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA

Bitcoin ve Ethereumu hayatında hiç duymamış bir insan . İlk defa duyup ve bunları satın almak istediği zaman birçok borsa kullanmaktadır. Bu kişileri en tedirgin eden kısım dolandırılır mıyım acaba burası güvenli mi dediği kısımdır. Koin dünyasına giren kişi hem kolay alışveriş yapmak hem de güvenli bir cüzdana sahip olmak ister. Ayrıca girdiği bazı borsaların yüksek kesintiler yaptığını ayrıca yavaşlıklarını gördükçe daha hızlı ve daha kullanışlı bir borsa ve aldığı koinleri saklayabileceği bir cüzdan ister.
Blockchain dünyasının karmaşıklığından sizi kurtarmak daha anlaşılabilir bir hale getirmek için Eidoo ekibi bir araya gelerek bu projeyi hayata geçirmek için Eidooyu oluşturmuşlardır. Peki nedir Eidoo ? İsterseniz birazda ondan bahsedelim.
Eidoo ethereum,bitcoin ve tüm Erc20 tokenleri barındırabilen bir cüzdan uygulamasıdır. Uygulama hem googleplay hem de app storede yayınlanmaktadır.
Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   26-07-2017, 15:33   82692   7   LifeTime    google    yandex    bing
Android Cihazdan Kolay Para Kazanma - WHAFF Rewards
WHAFF Rewards Adlı uygulama ile android cihazınızdan kolay para kazanmak mümkündür. Uygulama maalesef iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde bulunmuyor Android de bulunmaktadır sadece.
WHAFF Rewards uygulamasını Google Play dan indirerek açınız. Üst kısımda Login butonu olacaktır. Tıklayarak facebook da uygulamaya izin vererek giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sizden kod girmenizi isteyecektir. Buraya FI32766 (L değil Ispartanın I sı :) ) kodunu giriniz. Kodu girdikten sonra size 0,30 amerikan doları verecektir. Hesabınızda 10 doları geçtikten sonra Paypal veya Hediye Kartları (Amazon Hediye Kart, facebook Hediye Kart, PlayStation Hediye Kart, Google Play Hediye Kart, Xbox Hediye Kart ve Buhar Hediye Kart) üzerinden Nakit alabilirsiniz.....
Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   26-07-2017, 15:33   28996   0   HsYn    google    yandex    bing
Google Play Hediye Kartı Kodu Kazanma Oyun  Oynayarak 2017
Bedava Google Play Hediye Kartı Kodu Kazanmak için yapmanız gerekenler.

YARIŞMA KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

1. https://www.facebook.com/htastekin2 hesabına arkadaşlık isteği yollayın. Oyunda sıralamada sadece facebook arkadaşlarımın isimleri görünüyor bu yüzden arkadaşlık isteği yollamanız gerekiyor.

2.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htgm.cookiesuperboom bu cookie super boom adlı oyunu indirin.

3. Sıralamada görünmeniz için Bölümlere tıklayınca böyle bir ekran gelecek oradan Login With Facebook demeniz gerekiyor.
Google Play Hediye Kartı Kodu Kazanma Oyun  Oynayarak 2017

Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   26-07-2017, 15:32   443567   14   HsYn    google    yandex    bing
Google Play Hediye Kartı Kodu Bedava Ücretsiz Kazanma 2017
Ücretsiz olarak Google play store hediye kartı kodu almak herkes istemektedir. Bu yazımızda ücretsiz google play hediye kartı kodu kazanma yönetimini anlatacağım. Uygulama çok basit ve kullanışlıdır. Ücretsiz olarak para kazanabilir paranızı google play store hediye kartı kodu olarak alabilirsiniz veya paypal gibi ödeme yollarıyla da paranızı dolar olarak çekebilirsiniz.
Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   26-07-2017, 15:32   14324   0   HsYn    google    yandex    bing
Clash Of Clans Hile - Yeşil Taş ,İksir, Gem Bedava Hilesi (YENİ)
Ücretsiz olarak Google play store hediye kartı kodu almak herkes istemektedir. Bu yazımızda ücretsiz google play hediye kartı kodu kazanma yönetimini anlatacağım.Bu kartla clash of clans ve clash royal oyunlarda alışveriş yapabilir. Yeşil taş, sandık,iksir ve gem satın alabilirsinizi. Uygulama çok basit ve kullanışlıdır. Ücretsiz olarak para kazanabilir paranızı google play store hediye kartı kodu olarak alabilirsiniz veya paypal gibi ödeme yollarıyla da paranızı dolar olarak çekebilirsiniz
Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   26-07-2017, 15:32   1465   0   HsYn    google    yandex    bing
Captcha Çözerek Haftada 100 TL den Fazla Para Kazanma

Merhaba Arkadaşlar


Size nasıl resim çözerek para kazanabileceğinizi göstereceğim.


Öncelikle nasıl yapıldığını denemek için aşağıdaki cüzdan kodunu kopyalıp verdiğim sitedeki ilgili kısma yapıştırın .

Videodaki yerleri işaretleyin claim yapmaya devam edin. 10 adet denemelik claim yapabilirsiniz aşağıdaki kodla :)

Deneyin ve ne kadar kolay olduğunu görün.

Cüzdan Kodu : xrb_1s9a4n6mw1m66oj36fzu3wijmox133mw17w11g75ax6n5fzkqhsnay7kp8mh


Bu cüzdan kodunu

https://faucet.raiblockscommunity.net/form.php

bu linkte ilgili yere yapıştırın. Ve işlem yapmaya devam edin. Get %5 işaretini kaldırmayı unutmayın :)


Eğer bu işlemi yaparak para kazanmak istiyorsanız kişiye özel cüzdan kodu almak için

https://www.facebook.com/cebinidoldurapp

sayfamız üzerinden mesaj atıp cüzdan kodunuzu alabilirsiniz.

Ödemeleriniz her pazartesi banka hesabınıza TL olarak yollanacaktır.
Devamı
Cihaz/Yazılım/Yöntem   25-02-2017, 16:01   1180   0   HsYn    google    yandex    bing
Tahmin Yap Ödül Kazan

Merhaba arkadaşlar. Sizlere yeni bir kazanç sistemi olan bir site tanıtacağım. Sistem tamamen ücretsiz ve bedavadır. Hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Yani bedavadan para,kontör,oyun,telefon ve tablet kazanabileceksiniz
Sitede her gün oynanan tüm resmi futbol müsabakaları bulunuyor ve bu karşılaşmaların sonucunu tahmin ediyorsunuz.Doğru tahmin ettiğiniz her tercih 3 puan kazandırıyor. Bu puanları da biriktirip mağazadan ödül alabiliyorsunuz.

Ödüller : 50 TL Nakit Para , Monopoly Oyunu, Samsung Tablet , 20 TL Kontör , iPhone 5s
Devamı
{changeskin}