только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Turkcell'lilere Google Play'de 15 TL'ye Varan Hediye!

Cihaz/Yazılım/Yöntem   24-05-2016, 23:40   2426   0   HsYn
Paycell ile Turkcell faturalandırmasını kullanarak ilk kez Google Play Store ödemesi yapan Turkcell'lilere 10 TL, Turkcell Platinum üyelerine 15 TL hediye! GOOGLEPLAY yazıp 2222'ye gönderin, hediyeniz hesabınıza tanımlansın. Hediye TL’nizi kullanarak Google Play Store’dan ücretli uygulama indirebilir, kitap satın alabilir, kiralayabilir ya da oyunlarda ve diğer tüm uygulamalarda, uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.

Kampanyadan sadece Google Play Store’da ilk kez Turkcell faturalandırmasını kullanarak işlem yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

Kullanıcıların hediye kazanımı için satın alma işlemi öncesinde GooglePlay yazarak 2222’e SMS göndermesi gerekmektedir.

Müşterilerimiz kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

Kazanılan hediye kazanımdan sonra 30 gün içerisinde Google Play’de Turkcell faturalandırmasını kullanarak yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Bu süre içinde kullanılmayan hediye TL’ler geçerliliğini yitirecektir. Hediye TL’leriniz ilk satın almanızda kullanılmaya başlanacak; ilk satın almanızda tümünü kullanmamanız halinde sonraki kullanımlarınızda da kalan hediye tutarı kadar indirimden faydalanılabilecektir.

Hediyeniz, satın alınan ürün tutarından düşülecek ve kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak/TL bakiyenizden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.

Kampanya 18 Mayıs 2016 - 18 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
Turkcell hattını kullanarak Google Play Store’da nasıl ödeme yapılır?


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}