Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

» » Samsung Galaxy S5 [SM-G900F]- [SM-G900H] Root Yapma
Samsung Galaxy S5 [SM-G900F]- [SM-G900H] Root Yapma

Samsung Galaxy S5 [SM-G900F]- [SM-G900H] Root Yapma

+17
  • Açıklama
Samsung Galaxy S5 [SM-G900F]- [SM-G900H] Root Yapma
Samsung Galaxy S5 Root Yapma işlemine geçmeden önce bu işlemi yaptıktan sonra cihazınızda oluşabilecek sorunların tek sorumlusunun şahsınız olduğunu kabul ederek bu işlemleri yapın.
Root işleminin ardından cihazınız garanti kapsamı dışında kalabilir...

1. Adım: Aşağıda belirtilen dosyaları indirmelisiniz. Bilgisayarınıza Kies yüklenmiş durumdaysa USB sürücü dosyalarını indirmenize gerek yoktur. ( Kies'i kullanmanızı öneririz...)
Gerekli Materyaller;
- Odin (v3.09 sürümü inecektir...) {{BURADAN İNDİRİNİZ}}
- CF-ROOT (Ülkemizde SM-G900F versiyonu satılmakta fakat SM-G900H versiyonuna da rastlanmakta bu nedenle iki versiyon içinde veriyorum...)

1) SM-G900F (Qualcomm işlemcili versiyon) {{BURADAN İNDİRİNİZ}}
2) SM-G900H (Exynos işlemcili versiyon) {{BURADAN İNDİRİNİZ}}

- USB Sürücüleri (Kies yüklü ise indirmenize gerek yok) {{BURADAN İNDİRİNİZ}}

2. Adım: İndirdiğiniz CF-Root zip dosyasının içeriğini istediğiniz yere çıkarın. Burada Odin üzerine yerleştireceğimiz dosya ” CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar” yada ''CF-Auto-Root-k3g-k3gxx-smg900h.tar'' olacak.

3. Adım: Odin uygulamasını açın. Bu arada cihazı kapatınız. Telefonun kapanmasını bekleyin ya da pili çıkarıp takın. Cihaz üzerinde Ses azaltma + Home butonu + Güç Tuşlarına aynı anda basarak telefonu Download moduna alın. Karşınıza çıkacak uyarıyı ses yükseltme tuşu ile geçin. Telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın.

4. Adım:
Cihaz ve Odin arasında bağlantı sağlandıktan sonra Odin üzerinde yer alan PDA bölümüne ” CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar” yada ''CF-Auto-Root-k3g-k3gxx-smg900h.tar'' (hangi versiyonu kullanıyorsanız uygun dosyayı seçmeniz gerekmekte) dosyasını ekleyin.

5. Adım: Start butonunu tıklayın. Yükleme işlemi birkaç saniye sürecektir ve cihaz yeniden başlatıldığında ilk açılış süresi normalden uzun sürebilir. Cihazın açılış ekranda kalması durumunda cihazınız için indirdiğiniz CF-Root dosyasını kontrol edin. Doğru dosyayı yüklediğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.
EOS TAM Game TR
Etiketler:
Yorumlar:
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol