только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA

Cihaz/Yazılım/Yöntem   16-10-2017, 05:14   3903   0   HsYn
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA
Bitcoin ve Ethereumu hayatında hiç duymamış bir insan . İlk defa duyup ve bunları satın almak istediği zaman birçok borsa kullanmaktadır. Bu kişileri en tedirgin eden kısım dolandırılır mıyım acaba burası güvenli mi dediği kısımdır. Koin dünyasına giren kişi hem kolay alışveriş yapmak hem de güvenli bir cüzdana sahip olmak ister. Ayrıca girdiği bazı borsaların yüksek kesintiler yaptığını ayrıca yavaşlıklarını gördükçe daha hızlı ve daha kullanışlı bir borsa ve aldığı koinleri saklayabileceği bir cüzdan ister.
Blockchain dünyasının karmaşıklığından sizi kurtarmak daha anlaşılabilir bir hale getirmek için Eidoo ekibi bir araya gelerek bu projeyi hayata geçirmek için Eidooyu oluşturmuşlardır. Peki nedir Eidoo ? İsterseniz birazda ondan bahsedelim.
Eidoo ethereum,bitcoin ve tüm Erc20 tokenleri barındırabilen bir cüzdan uygulamasıdır. Uygulama hem googleplay hem de app storede yayınlanmaktadır.
İndirme Linkleri :

GoooglePlay : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.eidoo.wallet.prodnet

App Store : https://itunes.apple.com/app/eidoo/id1279896253?mt=8


UYGULAMA KULLANIMI

EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA
Uygulamanın kullanımından da biraz bahsedelim. Uygulamayı indirdiğiniz zaman girişte size geri kurtarma yani backup kısmı gelecektir. Ve sizden bir şifre oluşturmanızı isteyecektir. Şifre kısmından sonra size 12 adet sıralı kelimeler listelenecektir. Bu kısmın ekran görüntüsünü alın ve kaybetmeyin . İlerde bu kelimelerle bir sıkıntı olduğu taktirde kurtarabilirsiniz. Bir sonraki bölümde sizden bu kelimeleri sırasıyla yazmanızı isteyecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra size tekrar başta girdiğiniz şifre sorulacaktır. Onu da girdikten sonra cüzdan karşınızda artık. Uygulamada sol altta elinizdeki tokenleri ve koinleri satıp alabileceğiniz Exchange kısmı vardır. Onun hemen yanındaki Your Assets ise sizin cüzdanınızda hangi tokenlerden ne kadar var onun gösterildiği kısımdır. Contact kısmına yollamak istediğiniz borsa adreslerini falan kayıt edebilirsiniz. Preferences kısmından ise şifreniz değiştirebilirsiniz. Şimdilik exchange yani alım satım yapabileceğiniz kısım hala aktif değildir. Aldığımız bilgilere göre icodan sonra hemen aktif olacağı söylenmiştir. Uygulama İngilizce olsa da yakında diğer dil destekleri de eklenecektir. En kısa sürede Türkçe dil desteğini de görebiliriz. Uygulamanın googleplaydeki indirme sayısı 50 binden fazladır. Daha hayata geçmeden bile bu kadar yüksek indirme sayısı projenin ne kadar sağlam bir proje olduğunu göstermektedir. Bu projeyi yakından takip etmeye devam edin ilerde her yerde karşınıza çıkabilir.


Eidoo sadece bir cüzdan uygulaması değil aynı zamanda merkezi olmayan bir borsa olarakda kullanılabilecek. Borsa yöneticilerinin sizin cüzdanınıza hiç erişimi olmaması bu uygulamayı güzel yapan bir diğer etkendir. Uygulama sadece sizin erişebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Aynı zamanda uygulamada Ethereum,Bitcoin ve Erc20 tokenlerini alıp satabileceğiniz bir borsası da mevcuttur. Uygulama sahipleri istedikleri token ve koini istedikleri fiyattan kolayca alıp satabileceklerdir. Karmaşık borsalardan , kimlik onaylamalarından, kesintilerden bıktıysanız Eidoo tam size göre.

Eidoonun getireceği bir diğer güzel özellikte bu uygulamadaki hesabımızı bize verilecek olan bir debit kartla kullanabilecek olmamızdır. Çoğu insan yanında para taşımak istemez. %100 güvenli bir şekilde Eidoonun size yollayacağı kart ile cüzdanınızdaki koin ve tokenleri alışverişlerinizde kolayca kullanabileceksiniz.
Eidoo bu uygulamaya fon oluşturmak, projelerini geliştirmek için ICO oluşturmuş ve EDO tokenini satışa sunmuştur . 1 ETH karşılığında 130 EDO satın alabilirsiniz. ICO 16 EKİM 2017 Tarihinde son bulacak. Siz de bu fırsatı kaçırmadan bu büyük projeye destek olabilir. Yaptığınız yatırım karşılığında EDO tokenlere sahip olabilirsiniz.EDO tokenleri sitelerinden satın alabilirsiniz.
https://www.eidoo.io/ Site adresi budur. Dolandırıcı sitelere dikkat edin adresi doğru girdiğinizden emin olun.
ICO ya genel bir bakış yapalım. Eidoo Erc20 ekosisteminde EDO token olarak adlandırılacak ve bu şekilde borsalarda yerini alacaktır. EDO tokenden 100 milyon adet üretilmiş olup bunun bir %5 lik kısmı ön satışta satılmıştır. %20 lik bir kısım yani 20 milyon EDO ise ICO da satışa sunulmuştur. ICO boyunca satılmayan tokenler yakılacaktır. Böylece token değeri biraz daha artacaktır. Geriye kalan kısım ise proje reklam ve geliştirmesi için ayrılmıştır. ICO başlangıç tarihi 4 ekim olarak belirlenmiş olup son bulma tarihi 16 ekimdir.

EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA

Eidoo ayrıca ticarette aracıları ortadan kaldırmak ve kullanıcı işlem ücretlerini azaltmak için bir de merkezsiz borsa oluşturacaktır. Bu borsa diğer borsalar gibi yüksek ücret kesintilerinin aksine en düşük ücretleri alacaktır.

YOL HARİTASI
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA

Ağustos ortasında projeye start verilmiştir. Teknik makale Eylülde yayınlanmış . Ekimde ise ICO sürecine geçilmiştir. 2017 senesi sona ermeden bir borsaya gireceklerini söylemektedirler. 2018 in ilk çeyreğinde bitcoin cüzdanı ve DAPP modülünü hayata geçireceklerdir. Daha sonra bana göre çok güzel bir özellik olan Debit kart işlemini hayata geçirecekler.

PROJEYİ OLUŞTURAN TAKIM
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA
Projede hem düşüncesi kadar bunu ortaya çıkaran ekipde önemlidir. Gördüğünüz gibi proje ekibi bayağı bir kalabalık. Ayrıca hepsi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.Eidoo hakkında daha fazla bilgi almak için
Site adresine gidebilir : https://www.eidoo.io/
FaceBook adreselerini takip edebilir : https://www.facebook.com/eidoocrypto/
Telegram gruplarına katılabilir : https://t.me/joinchat/F4ox3EO_ubynqlzakd6lKw
Twitter adreslerini takip edebilir : https://twitter.com/eidoo_io
Ya da Bitcointalk sitesindeki ANN konusuna bakabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2243926.0

Benim Bitcointalk profilim : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1105485
Cüzdan Eth Adresim : 0xAee1f2FD188C8763f5B47f0cf17B6eeD54a38ca9
EIDOO CÜZDAN UYGULAMASI VE HİBRİT BORSA

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}