только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

BİTCOİN ATOM

Cihaz/Yazılım/Yöntem   20-01-2018, 15:34   3574   0   HsYn
BİTCOİN ATOM

Herkese öncelikle merhaba arkadaşlar…
Bilindiği gibi günümüzde kripto paralara olan ilgi son zamanlarda daha fazla artış sağlamıştır. Kripto paralar günlük hayatta pek çok alan da kullanılıyor. Tabi ki de kripto paralar ilk çıkışın da belli bir amaç için kullanılmak için ortaya atılmıştır. Bugün sizlere kripto para dünyasında ses getirmesi oldukça yüksek olması beklenen bir kripto paradan bahsedeceğim. Projemizin ismi başlıkta da belirttiğim gibi Bitcoin Atom. Bitcoin Atom fork ismi verdiğimiz bir türdür. Yani Bitcoinin çatallanması sonucu ortaya koyulmuştur. Zaten proje isminden dolayı bile oldukça ilgi görüyor. Evet arkadaşlar sizinde yazıya daha başlamadan önce ilginizi çekti ise hemen resmi Bitcoin Atom web sitesi https://bitcoinatom.io/ olan adlı adresi ziyaret edebilirsiniz.

Bitcoin Atom Nedir?

Bitcoin Atom nedir sorusu tabi öncelikle cevabı verilmesi gereken bir sorudur. Bitcoin Atom gemi olarak adlandırılan platformda yer alan atomların değişimi için dijital varlıklar ile takas edilmesi için oluşturulmuştur. Bitcoin Atom merkezi olmayan bir dijital takas platformu olduğunu da yeri geldiğinde belirtmek doğru olacaktır.
Bitcoin Atom temel amacı ile oldukça ilgi görecek bir nitelikte yer almaktadır. Özellikle hem dijital varlıklarını satmak hem de dijital varlıkları almak için mükemmel bir yapısı bulunuyor. Bitcoin Atom piyasaya hızlı bir sağlamış ve başta Yobit ve Coinomi gibi dünya çapında tanınan aynı zamanda oldukça fazla tercih edilen borsalar ile işbirliği yapmaktadır. Böylelikle ticari işlemlerde güvenilir bir şekilde Bitcoin Atom kullanımı mümkündür. Bitcoin Atom ayrıca yaptığı büyük partner anlaşmaları ile kocaman bir kripto para pazarına açılım sağladığını söylesek yanlış olmaz.
Bitcoin Atom ticari takas işlemlerinde hem aracıları hem de aracı işlem ücretlerini en aza indirgemek için ortaya koyuluştur. Zaten bu platformun en fazla ilgi göreceği özelliklerin bunlar olduğunu söylemek mümkündür. Bitcoin Atom size hem hızlı işlem önceliği sunarken aynı zamanda bu işlemleri düşük işlem ücretleri sayesinde ortaya çıkarıyor.

Tabi ki de birazda detaya girelim. Peki bu değiş tokuş işlemi nasıl oluyor? Neden bu kadar hızlı oluyor? Bu tür soruların cevabı sizlerin merak edebileceği konulardan oluştuğunu söyleyebiliriz.

Bitcoin Atom özgün bir yapıya sahip olduğunu baştan söylemem lazım. Bitcoin Atom kendine özel olarak ortaya koyulmuş HTCL ağı ve HTCL API’sı sayesinde herhangi bir aracı olmadan takas işlemelerini hızlı ve ekonomik işlem ücretleri sayesinde yapmaktadır.
Bu değiş tokuş sırasında atomlar yer değiştirdiği gözlenir. Bu duruma ise Atomların çaprazlanması ismi veriliyor. Atomlar herhangi aracı olmadan yer değiştirme işlemi yapıyor ve bunu da özgün blok zincirleri sayesinde yapmaktadır.
Şimdi de siz değerli kripto para severlere Bitcoin Atom’un önemli bir avantajından bahsedeyim. Bilindiği gibi kripto para dünyasında alış veriş işlemi yaparken belli bir komisyon ücreti ödeme zorunluluğu bulunuyor. Hatta bazı para birimlerinde bu ücretler sizlerin canını bir hayli sıkar. Ancak Bitcoin Atom bu ücretleri en alt seviyeye indiriyor aynı zamanda alış veriş işlemlerini bir hayli hızlı yapmaktadır.
Bitcoin piyasada bir hayli popüler ve en pahalı kripto para birimidir. Ancak özellikle merkezi borsa olarak adlandırdığımız borsalarda alış veriş olarak adlandırdığımız Exchange işlemleri blok zincirlerinin uzun olması nedeniyle bayağı hızlı sürer ve buda biraz can sıkıcıdır. Ancak Bitcoin Atom sayesinde herhangi bir aracı olmadan alış ya da satış işlemleri oldukça hızlı gerçekleşecektir. Ayrıca şunu da belirtmek gerek işlem ücretleri sizleri zorlamaz.

Bitcoin Atom’un Faydaları Nelerdir?

• Güvenlik durumu yüksek seviyede olan ticaret platformu olacak olması,
• Ticaret anlayışının daha iyi seviyelerde yer alması,
• Hızlı işlem önceliği
• Gizliliğin ön planda olması,
• İşlem ücretlerinin minimum seviyede olması,
• Son olarak elinde Bitcoin bulunan kişiler için bonus imkanı Bitcoin Atom’un faydaları arasında yer alıyor.
Son maddeden bahsetmek gerekirse Yobit borsası gibi borsalarda Bitcoin bulunduran kişilere 1:1 oranında Bitcoin Atom dağıtımı yapılacaktır. Örneğin 1 BTC var ise 1 Bitcoin Atom hesaba eklenecektir.

Bitcoin Atom İCO Bilgileri Nelerdir?

Bitcoin Atom’un İCO’su 11 Aralık 2017’de başlamış ve 30 Ocak 2018’de bitirilmesi planlanıyor. Bitcoin Atom’un sembolü BCA olarak belirlenmiştir. Son olarak piyasa da yer alan toplam BCA miktarı 21 Milyon BCA olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcoin Atom Yol HaritasıBİTCOİN ATOM
BİTCOİN ATOM
BİTCOİN ATOM

Bitcoin Atom Partnerleri

BİTCOİN ATOM

Sonuç olarak BCA piyasada geleceği parlak olması beklenen önemli bir proje olarak nitelendirilebilir. Sizde BCA satın alımı yaparak projede kendinize yer ayırabilirsiniz. Hemen sizde bu konuda detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki vereceğim iletişim araçlarını kullanabilirsiniz.


Bitcoin Atom İletişim Bilgileri


Web Site: https://bitcoinatom.io/
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2515675.0
Medium: https://medium.com/@bitcoinatom
Github: https://github.com/bitcoin-atom
Reddit: https://www.reddit.com/user/BitcoinAtom
Facebook: https://www.facebook.com/atombitcoin
Twitter: https://twitter.com/atombitcoin
Telegram: https://t.me/bitcoinatom
My Bitcointalk Profil( hmsr ): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1105485
My BTC Address : 1uQHAJwwWaJnJvNjVfLGgoc1LRKn6qBYe

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}