только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Android Cihaz Yöneticisi

Cihaz/Yazılım/Yöntem   20-12-2014, 15:25   2250   0   LifeTime
Android Cihaz Yöneticisi

Android cihaz yöneticisi ile cihazınızı kaybettiyseniz artık uzaktan yönetme ile cihaz sizin kontrolünüzde. Android cihaz yöneticisi uygulaması ile Cihazınızın konumunu belirleme, Cihazınızın zilini uzaktan çaldırma, cihazı kilitleme veya silme,Kilit ekranından cihaz sahibini arama özelliklerini yapabileceksiniz. Google Android Cihaz Yöneticisi

Android Cihaz Yöneticisi'ni Açma
Android cihaz yöneticisini kullanabilmek için önceden cihazınızda bunu etkinleştirmek ve cihazınıza bir google hesabı eklemeniz gerekmektedir. Android cihaz yöneticisini açmak için:
1- Ayarlara gidin
2- Android Cihaz Yöneticisi'ne dokunun
3- Android Cihaz Yöneticisini aktif edin

Cihazınızın Konumunu Belirleme
Eğer cihazınızı kaybettiyseniz web üzerinden haritadan cihazınızın şuan ki konumunu ve en son ne zaman kullanıldığını görebilirsiniz.

Cihazınızın Zilini Uzaktan Çaldırma Ve Cihazı Kilitleme Veya Silme
Cihazınızı bulamıyorsanız web üzerinden android cihaz yöneticisi ile telefonunuzu çaldıra bilirsiniz. Hatta cihazınız sessizde ise bile cihazınızın zili çalmaktadır. İsterseniz cihazınızı kitleyebilir veya verileri silebilirsiniz.
Önemli: Eğer sıfırlama işlemi yaparsanız cihazınız fabrika ayarlarına dönecektir. Android cihaz yöneticisi çalışmaz hale gelir.

Kilit Ekranından Cihaz Sahibini Arama
Cihazı kaybettiyseniz cihazınızı bulan kişinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Web üzerinden android cihaz yöneticisine den cihazınızın kilit ekranına numara ekleyebilirsiniz.

Android Cihaz Yöneticisi

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}