только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

İnternetten Ücretsiz SMS Gönderme

Cihaz/Yazılım/Yöntem   5-03-2015, 21:58   5657   0   LifeTime
İnternetten Ücretsiz SMS Gönderme


SMS paketiniz yoksa zor durumda kaldıysanız çözüm olarak internetten hızlı ve kolay çekilde mesaj gönderimini ele alacağız. Operatörlerimizin pahalı mesaj paketleri nedeniyle paket alamadığımız veya arkadaşlarımızla ve yakın dostlarımızla mesajlaşmaktan mesaj paketimiz kalmıyorsa bu yol etkili bir çözüm olacaktır sizin için. Tarayıcınızdan send-free-texts.com sitesine girerek ücretsiz şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Gerekli alanları tam şekilde doldurarak send now yani şimdi gönder butonuna tıklayarak mesajınızı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Mesaj bölümünüzde en fazla 135 adet harf girebiliyorsunuz. Uzun mesajlarınızı 2 veya bir çok kez gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajlar çok kısa süre içerisinde alıcıya ulaşmaktadır. Arkadaşlarınıza şaka amaçlı mesaj gönderimi de yapabilirsiniz.

Mesaj gönderebilmeniz için gerekli alanları doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. İlk olarak ülkemizi seçmemiz gerekmektedir. Bir alta kutucuğa numarayı başında 0 olmadan girmeniz gerekmektedir. Type Your Message bölümü ise mesajınızı yazacağınız bölümdür. Site en fazla 135 harf girmenizi olanak sağlamaktadır. Mesajınız en fazla 135 harf olarak yazınız. Alt kısımda site sizin robot/bot olmadığınızı doğrulamak için güvenlik kodu mevcuttur. Resimde gördüğünüz harfleri kutucuğa yazarak Send Now butonuna tıklayarak ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Mesaj alıcıya çok kısa sürede ulaşacaktır.

Web siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İnternetten Ücretsiz SMS Gönderme

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}