только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

aa Android Level Geçme Hilesi

Cihaz/Yazılım/Yöntem   14-04-2015, 14:36   55508   0   LifeTime
aa Android Level Geçme Hilesi


Android Strateji oyunlarının günümüzde popülerliğinde en başta olan aa oyunu hilesine değineceğiz. Flappy bird den sonra benzer oyunlar yapılmış fakat pek fazla ilgi görmemiştir. aa oyunun google play storede 10.000.000 ile 50.0000.000 arası indirme sayısı bulunmaktadır. Yapımcı firma ff,uu,rr gibi de aynı tür oyunları çıkarmaktadır. Bir çok kişinin cihazında yer edinmiştir. Bölümler zorlaştıkça insanlar hile aramaya koyulmuştur.

aa Hilesi Nasıl Yapılır

aa oyunu level geçme hilesi ve aa tüm seviyeleri açma hilesi gibi hileler bulunmaktadır. İlk olarak level geçme hilesinden bahsetmek istiyorum. Hiç bir karmaşık işlem yapmadan oyunun dosyasından ufak bir değişiklik yaparak istediğiniz level geçebilirsiniz. En önemlisi olarak cihazımızın rootlu olmasıdır. Rootsuz cihazlarda bu işlemleri yapamamak tasınız.

Dosya yönetici uygulamasını kullanarak sadece 1 dosyayı düzenleyerek istediğiniz levelden başlayabilirsiniz. Dosya yöneticisini açtıktan sonra tüm dosyaların bulunduğu dizine gidin burada dikkatli olun cihazınızın sistem dosyaları da bulunmaktadır.

“Data>Data>com.aa.generaladaptiveapps>shared_prefs>com.generaladptiveapps_preferences.xml” konumundaki dosyayı bir metin düzenleyicisi ile açarak, dosya içini
“<int name=currentLevel” value=”kaçıncı seviye istiyorsanız”/

şeklinde değiştiriyoruz. Kırmızı alanı değiştirerek istediğiniz bir sayı yazıp kaydedin. Oyunu tekrar açtığınızda kaç numaralı sayıyı yazdıysanız o seviyeden başlayacaksınız. Dikkat edin bu işlemleri yaparken oyun açık olmasın çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz.

aa Oyunu Level Geçme Açığı

Oyunda programsız olarak level geçme açığı videoda gösterilmiştir. Videoyu izleyerek hızlı bir şekilde tüm levelleri geçebilirsiniz.aa Tüm Seviyeleri Açma

Oyunu isterseniz 9tl gibi bir miktar ile satın alarak tüm seviyeleri açabilirsiniz. tüm seviyeleri açma hilesi olarak freedom adlı android uygulamasını kullanacağız. Yazının başında da belirttiğim gibi cihazınız rootlu olması zorunludur. Freedom uygulamasını indirip kurun cihazınıza açıyoruz. aa oyununu seçerek oyuna giriş yapın. satın alma bölümüne gelerek uygulamayı ücretsiz bir şekilde satın alarak tüm seviyeleri açabilirsiniz.

Freedom v1.0.7a Apk İndir

aa Android Level Geçme Hilesi


aa 49. Level Nasıl Geçilir

aa oyununun zor seviyelerinden birisi olan 49 bölüm herkesin zorlandığı ve nasıl geçileceğini aramak için kolları sıvadığı bir bölümdür. 49. leveli de yukarıda anlattığım şekilde geçebilmektesiniz. Taktik verecek olursak, Cihazınızı sert bir zeminde sol eliniz ile sabit tutun. Sağ elinizin işaret parmağı ile her boşluğa 4 tane gelecek şekilde seri atışlar yapmaya özen gösterin.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}