только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Steam Cüzdan Kodu Bedava 2016 Kazanma %100 Garanti

Cihaz/Yazılım/Yöntem   23-03-2017, 15:18   31924   4   LifeTime

Herkesin içinde oyun tutkunluğu vardır ve oyunu online olarak oynamak gerçekten zevk vericidir. Maddi durumu olmayanlara steam ücretsiz cüzdan kodu kazanma yolunu anlatacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki uygulama sadece android cihazlar içindir. Aşağıda vermiş olduğum linklerden uygulamayı indirin ve giriş yapın.

Uygulama açıldığında üst kısımda oturum aç yazısını görebilirsiniz. Oturum açmak için uygulama facebook hesabınızdan izin vermeniz gerekiyor gerekli izinleri verdikten sonra bir pencere açılarak sizden size uygulamayı tavsiye edenin referans kodunu isteyecektir. Referans kodu girme bölümüne FI32766 (L değil Ispartanın I sı :) ) kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu kod sayesinde hesabınıza otomatik olarak 0,30$ dolar yani yaklaşık 1 TL eklenecektir.

Whaff Rewards hızlı para mantığı uygulama indirerek ve arkadaşlarınızı davet ederektir. her arkadaş davet etmenize uygulama size 0,50 dolar vermekte. Paranızı biriktirdikten sonra sol üst menüden ödeme seçeneğine tıklayıp steam cüzdan kodunu seçmeniz gerekmektedir. Kaç dolarlık almak istiyorsanız seçin ve siparişi tamamlayın. Şirket kodunuzu bir sonraki gün veya en geç 2 iş günü içerisinde vermektedir. Kodunuzu ödeme bölümünden aldığım ödemeler kısmından bakarak steam da sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ben ödememi paypal olarak almaktayım. İsterseniz sizde paypal olarak alarak istediğiniz gibi harcaya bilirsiniz.

Ödeme aldığıma dair bir kanıt. (Konu Güncelleme 14.07.2015 [Güncel] )

Steam Cüzdan Kodu Bedava 2016 Kazanma %100 Garanti

Geri
Аватар
  • Yazar: enes
  • Statü: Ziyaretçi
1
abi atın su koduya
Аватар
  • Yazar: engin
  • Statü: Ziyaretçi
2
kazanamadım :D vıy yalancı
Аватар
  • Yazar: HsYn
  • Statü: Yönetici
3
Alıntı: engin
kazanamadım :D vıy yalancı

steam kodu için 22$ biriktirmeniz gerekiyor isterseniz bu fiyata gelmeden 10.5 $ üstünü paypal hesabınıza çekebilirsiniz.
Аватар
  • Yazar: bekir
  • Statü: Ziyaretçi
4
nasıl indire bilirim

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}