только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir

Online Oyunlar   12-01-2016, 22:13   1051   0   Editor
Candy Crush Saga Oyunu Hakkında Her Şey
Candy crush saga oyunu son zamanlarda çok fazla oynanan ve indirilen ve çok popüler olan bir oyundur. Hem bilgisayardan hem de telefonlardan oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunun asıl amacı aynı renk olan şekerleri en az üçlü şekilde bir araya getirilip patlatılmasıdır. Şekerleri dörtlü ve beşli halde bir araya getirerek patlatıldığında ise özel şekerler oluşmaktadır.
[center]candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir

Bu şekerlerin farklı görevleri bulunmaktadır. Örneğin oluşturulmuş özel şekerlerden biri patlatıldığında enine veya boyuna tüm sıra tamamen patlamış olmaktadır. Hangi şeklin hangi özel şekerleri oluşturduğunu öğrendiğinizde oyun daha eğlenceli bir hal almaktadır.Bölüm bölüm oynanan bir oyundur. Oyun bölüm bölüm oynanmaktadır. Bölümler ilerledikçe süreli oyunlar veya farklı şekillerin ve durumların bulunduğu oyunlar ortaya çıkmaktır. Oyunda önemli olan noktalardan bir diğeri ise oyunda hamle sayısı bulunmaktadır. Her bölümün zorluğuna göre farklı bir hamle sayısı verilmektedir. Hamle sayısı bitene kadar oyunun bölümünü amaca ulaştırmak gerekmektedir.
candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir

Candy Crush Saga Oyun Hilesi ve Kurulumu
Candy crush saga oyun hilesi arasında en önemlilerinden ise sınırsız can olmasıdır. Oyunda beş tane can sınırı vardır. Hilesini indirdikten sonra can sınırı olmaz ve istediğiniz sıkla, istediğiniz kadar üst üste oyun oynayabilirsiniz. Kurulum işlemi ise şu şekildedir. Oyun cihazlarınızda kurulu ise ilk olarak oyunu silmeniz gerekmektedir. Oyunu silip apk'yi indirip oyunu tekrar yüklemelisiniz. Facebook'a bağlanmak için ise kurulu oyunu ve facebook Messenger’ı silip candy crush saga oyun hilesi indirilip, kurulabilir.
candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir

Candy crush saga oyun hilesi oyun açısından birçok durumda avantajlıdır. Hilesiz oynan oyunda can sınırı vardır ve can dolması için belli süre beklemek gerekmektedir. Hileli oyunda ise böyle bir sorun olmamaktadır.

candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir
candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir
candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir
candy crush saga v1.66.0.8 Para Hileli Apk İndir[/center]
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}