только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Taktik İçinde Taktik : Blitz Brigade

Online Oyunlar   24-11-2015, 18:11   1359   0   Editor
Oyun hilesi sayesinde oyundan kopayacaksınız:
Amacınız seçtiğiniz savaşçılarla düşmanı nasıl alt edeceğinizi ve toplamda 100’den fazla silah ile hangi savaş araçlarını kullanacağını bularak düşmana saldırmaktır. Dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla oynanan Blitz Brigade Full içine girdiğinizde size kendinizi gerçek bir savaş içerisinde hissettirmesi ve hileli versiyonu ile sınırsız merminin verdiği rahatlıkla çok keyif aldıracaktır.
Taktik İçinde Taktik : Blitz Brigade

Taktik İçinde Taktik : Blitz Brigade

Android ile oyun nasıl oynanır:
Gelelim Blitz Brigade Full oyununun hileli olarak nasıl oynandığına; Öncelikle hile programını indirmeniz gerekiyor. Sınırsız elmas hilesi ya da sınırsız mermi hilesi veren uygulamayı indirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz. Sınırsız elmas hilesi silahlar elmas ile alındığı için gerçekten etkili bir hile. Savaş alanlarının orman, sokak, boş arazi ya da fabrika, liman gibi yerler olması nedeniyle kullandığınız silahlarda değişim yapmanız gerekebiliyor.
Taktik İçinde Taktik : Blitz Brigade
Taktik İçinde Taktik : Blitz Brigade

Sınırsız mermi hilesi ile, düşmanlarınızı bozguna uğratmanız son derece olası bir durumdur. Tabi diğer savaş araçları olan tank, helikopter, uçmaya yarayan roketleri de unutmamak lazım. Ses kalitesinin oldukça yüksek olduğu bu savaş oyununa başladığınızda oyundan vazgeçemeyecek ve kendinizi 3D kalitesinde bir savaşın içinde bulacaksınız. İyi Eğlenceler.

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}