только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Bağımlılık Yapan Minyonlar

Online Oyunlar   25-11-2015, 13:19   1067   0   Editor
Serüvenleri Daha Hızlı Yaşamak Hile İle Mümkün
Oyunun ÇILGIN HIRSIZ v3.3.0p ismi ile hilesi de mevcut. Oyunda sıçramak sağa sola hareket etmek ve bunu seri şekilde yapmak önemlidir. Bu hareketler sizin hızınız ve oyundaki tecrübeniz kadar oyunda kullandığınız ve alacağınız araçlarla da ilgilidir. Ayrıca oyunda topladığınız muzları da çürümeden etkin kullanmanız ve doğru kullanma beceriniz ileriye gitme arzunuz da oyun için çok etkili olacaktır.
Bağımlılık Yapan Minyonlar

Bu oyunu oynarken daha ileri gitme arzusu, geçemediğiniz bölümleri hemen geçme isteği, arkadaşlarınızla iddiaya girip onları geçme isteğiniz sizi oyunu daha fazla oynamaya iter bunu hemen başarmanız aslında mümkündür.
Bağımlılık Yapan Minyonlar


Nasıl mı derseniz ÇILGIN HIRSIZ v3.3.0p hilesini indirerek içeriğinde bulunan muz hilesiyle ilerlemeniz ve daha çok şey almanız mümkün olacaktır ÇILGIN HIRSIZ v3.3.0p nasıl indirilir ve nasıl kurulur öncelikle hilenin adı ÇILGIN HIRSIZ v3.3.0p bu isimle arama motorlarından ve oyun sitelerinden dosyayı indirebilirsiniz.
Bağımlılık Yapan Minyonlar

İndirdikten sonra inen apk. Dosyasını kurun. Kurduktan sonra oyuna giriş yapın hile aktif hale gelmiş olacaktır daha sonra oyundaki etkin muz hilesi ile kazandığınız muzlardan alacağınız eşyanın parası ne olursa olsun aldığınızda paranızın muzunuzun azalmadığını göreceksiniz daha sonra aldığınız eşyalarla daha fazla muz kazanacaksınız azalmayacak ve eskiden kalan muzlarla daha fazla eşya alıp daha yeni maceralara atılacaksınız.
Bağımlılık Yapan Minyonlar

Oyunu hangi işletim sistemi destekler?
Son derece aksiyon dolu ve keyifli bir oyun olan Çılgın Hırsız oyunu kendinizi oynamaktan alıkoyamayarak saatlerce başından kalkamayacağınız aksiyon dolu bir oyun. Oyuna kısa zamanda bağımlı olmanız muhtemel. ÇILGIN HIRSIZ v3.3.0p Android işletim sistemiyle çalışan bir oyundur. Oyunu android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize indirerek oynamanız mümkün.Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}