только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

DEFENDER II v1.4.3 ve Hileli Versiyonu

Online Oyunlar   27-11-2015, 09:42   801   0   Editor
DEFENDER II v1.4.3 ve Hileli Versiyonu

Defender II v1.4.3 de android için geliştirilmiş ve Google Play’de 130.000 den fazla indirme sayısına sahip bir defans ve strateji oyunudur. Bu oyunda oyuncudan, kalesini saldırılara karşı koruması beklenir. Bu amaçla oyuncu kalesinin önünü lavlarla çevirebilir, oyunda topladığı paralarla ok ve silah alabilir ve bu sayede kalesini daha kolay savunup daha başarılı stratejiler geliştirebilir. Oyun gerek grafikleri gerekse kurgusuyla oyuncuyu düşünmeye zorlayan iyi bir strateji oyunudur.
DEFENDER II v1.4.3 ve Hileli Versiyonu

Hileli Versiyon
Diğer pek çok oyunda olduğu gibi Defender II v1.4.3 de de bulunan hileli versiyon ise oyunculara en çok sorun yaşadıkları para toplama konusunda yardım etmektedir. Normal versiyonunda oyuncu parası yetmediğinden ekstra silah veya ok alamazken, hileli versiyonda parası sınırsız olduğundan istediği donanıma sahip olarak kaleyi kolaylıkla savunabilir. Bu da oyuncunun daha başarılı bir performans göstermesini sağlar.
DEFENDER II v1.4.3 ve Hileli Versiyonu

DEFENDER II v1.4.3 ve Hileli Versiyonu

Hileli versiyonlar oyuncuların işlerini daha da kolaylaştırıp, onlara oyunlarda daha başarılı olma imkanı vermektedir. Bu sayede oyuncu, normal versiyonunda belki de uzun sürede kazanabileceği silah ve özellikleri, hileli versiyonda daha kolay ve hızlı elde ederek, daha başarılı bir performans gösterir. Defender II v1.4.3 oyununun hileli versiyonu da bu konuda oldukça rağbet görmektedir. Oyuncuya sınırsız para ve elmas hakkı tanıyan hileli versiyon, aynı normal versiyon gibi android ve ios işletim sistemlerine sahip cihazlara indirilebilmektedir.

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}