только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Framed v1.1 Tüm Hileleri

Online Oyunlar   27-11-2015, 14:43   971   0   Editor
Framed v1.1 Hilesi
Framed v1.1 Tüm Hileleri

Framed oyununda çeşitli hile versiyonları mevcut, bunlar çeşitli hile modları ve ekstra alternatif programdır. Normal yol ile hileli apk ile cihazınızda hileli olarak oyunu oynamanız mümkün fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken 2 önemli nokta bulunmakta:
1) Cihazınızla uyumlu olan hileli Framed v1.1 APK + Data’yı kurmanız.
2)Uygulamayı cihazınıza kurarken Google Play aracılığıyla değilde normal yoldan apk yı cihazın kendi dosya yöneticisi üzerinden kurmanızdır. Aksi halde Google Play ile yaptığınız kurulumda oyunun çalışmaması veya bir süre sonra sorunlu çalışması söz konusu olabilir.
Framed v1.1 Tüm Hileleri

Alternatif bir yöntem olarak modlu apklar ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için daha farklı bir hile yöntemi de mevcut. Bu yöntem sadece rootlu android cihazlarda çalışmakta olup root izni olmayan android cihazlarda yüksek ihtimal çalışmamaktadır.
Gelelim farklı bir yöntemle Framed oyununun android cihazınızda nasıl oynandığına, çeşitli kaynaklardan indirdiğiniz freedom adlı uygulamayı yine cihazınızın kendi dosya yöneticisi ile android cihazınıza kurmanız ve bahsi geçen oyuna bu uygulama aracılığıyla giriş yapmanızdır.
Framed v1.1 Tüm Hileleri

Freedom kullanarak yaptığınız hile modlu apk kullanarak yaptığınız hileden farklı olarak oyunun içinde mevcut para bakiyenizi sınırsız göstermez lakin market üzerinden yaptığınız alışverişleri sahte bir kart göstererek bedava yapmanızı sağlar.
Framed v1.1 Tüm Hileleri

Framed v1.1 APK + Data’yı indirip anlatılan işlemleri yaparsanız sorunsuz bir şekilde Framed oyununun tadını çıkarabilirsiniz.Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}