только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

GARDEN OF FEAR v1.4.1

Online Oyunlar   27-11-2015, 14:50   735   0   Editor
Hayatımızda sağlam bir yer edinmeye doğru emin adımlarla ilerleyen sanal oyunların güzel yanıysa her yaşa her zevke göre bir seçeneğe sahip olmalarıdır. Garden of Fear v1.4.1 oyunu da diğer oyun tiplerine göre daha değişik bulunan bir korku ve strateji oyunudur. Oyundan bahsetmek gerekirse; oyunun temelini bir labirent oluşturuyor. Siz de kendinize bu labirentin içinde buluyorsunuz.
GARDEN OF FEAR v1.4.1

Yapmanız gereken şey ise labirentten kaçıp kurtulmak. Kaçmanız gerekiyor çünkü labirent, oyunda karanlık ve tehlikeli bir yer olarak ayarlanmış. Elinizde bulunan fener ile etrafta yönünüzü bulmaya çalışıyorsunuz fakat bu kadarla bitmiyor tabiî ki. Feneri tuttuğunuz yerlerden beklemediğiniz bir anda sizi korkutmak için yerleştirilmiş unsurlar çıkabilir.
GARDEN OF FEAR v1.4.1

Oyun diğer kategorilerdeki oyunlardan hem konusu hem içeriği yönüyle epey farklı. Oyuncunun çıkışa ulaşmak için tüm dikkatini oyuna vermesini gerektiren bu oyunda, hileler sayesinde karanlık olan korkutucu labirentte yönünü daha kolay bulan oyuncular bu sayede oyundan daha fazla zevk alabiliyorlar.
GARDEN OF FEAR v1.4.1


Hileli Versiyonun İçeriği
Garden of Fear v1.4.1 oyununda korkutucu unsurlar ve karanlık ortam faktörleri yüzünden labirentten çıkmak pek kolay olmuyor ve oyuncuyu zorluyor. Bu amaçla bu oyun için de geliştirilen hileli versiyonlar mevcut. Bu hileler genelde çıkışa yönelten ipuçları, korkutucu unsurların yerinin bildirilmesi şeklinde oluyor ve oyuncunun çıkışa ulaşmasında oldukça faydalı oluyorlar.
GARDEN OF FEAR v1.4.1

GARDEN OF FEAR v1.4.1

Hileli versiyonlar oyuncuların işlerini daha da kolaylaştırıp, onlara oyunlarda daha başarılı olmalarını sağlayan uygulamalar olarak bilinmektedirler. Yarış oyunları gibi oyunlarda hileler oyunun zevkini azaltsa da, Garden of Fear v1.4.1 gibi oyunlar için hileli versiyonlar oyuncuya ilaç gibi gelmektedir. Oyunu oynamak isteyenler, android ve ios işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarından oyunu indirebilirler.

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}