Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

Monument Valley

Monument Valley

+2
  • Açıklama
Tek yakınılan yönü oyunun on bölümden oluşuyor olması ve çabuk sona ermesi. Oyunu oynayanlar daha uzun sürmesini istiyor ve biraz daha karışık ve zor olabileceğini söylüyor. Oyunda perspektif kavramının önemini bilmelisiniz. Harekete geçmeden önce yüzeyi iyice anlamalı ve oyuna öyle başlamalısınız. Oyunu oynayanlar yapamadıkça tekrar tekrar denemenizi öneriyor.
Monument Valley

Elbette Monument Valley’in de hileleri var. Örneğin birinci ve de ikinci bölümde yol üzerindeki parçaları döndürmelisiniz. Böylece ilk butona ulaşmayı başaracaksınız. İkinci bölümde parçayı iki kere daha çevirmeniz gerekecek, ikinci ve üçüncü yollarınız da açılmış olacak. Üçüncü bölümde farklı ve yeni bir mekanizma ile karşılaşacaksınız. Üzerlerinde üç nokta olan parçalar geriye çekilebiliyor, aşağı ya da yukarı hareket ediliyor. Öncelikle en aşağıdaki parçayı oynatın ve merdivenleri tırmanın. Sonra parçayı diğer tarafa hareket ettirin. Tünele doğru gidin. Tekrar geçtiğiniz parçaları hareket ettirin. Karşılaşacağınız yaşlı adamla konuşun. Bölümler böylece hareket ettiğiniz parçaları dikkatle incelemeniz, nereye gittiğini, nerede başladığını bilmeniz ile daha kolay geçilecektir. Aynı zamanda perspektiflere çok dikkat etmelisiniz ve yukarıda da söylendiği gibi yüzeyi iyi bir şekilde anlamalısınız. Böylece bölümleri geçmek oldukça kolaylaşacaktır.
Monument Valley

Monument Valley, Ustwo –bir oyun stüdyosu- tarafından mobil cihazlar için geliştirildi. Şu an için İOS platformu için indirilebilir ama Android işletim sistemi için de geleceğinin haberi verilmiş durumda.
Monument Valley
Monument Valley

Kullanıcılarını bir hayli etkilemeyi başarmış olan bu oyun adeta telefon ekranlarında yeni bir dünya. Bir yandan Ida adlı karakterin eşsiz macerasına seve seve konuk olurken, kullanıcılar bir yandan da dinlendirici müzikleri sevmiş. Oyunun kimi kısmında yer alan hikâye anlatıları için seslendirme yapılmamış ama Türkçe dil desteğinin bulunması bu durumu bir sorun olmaktan kurtarıyor.

Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.ustwo.monumentvalley" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.


Monument Valley
Monument Valley Hileli Apk İndir(Turbobit)
Monument Valley
Monument Valley Hileli Apk İndir
EOS TAM Game TR
Etiketler:
monument valley, monument valley apk, monument valley oyun, monument valley oyna, monument valley game, monument valley hile
Yorumlar:
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol