только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Multiplayer Driving Tüm Hileler

Online Oyunlar   30-11-2015, 17:43   978   0   Editor
Grafik anlamında oyuncuları tatmin etmesinin yanında düşük donanımlı cihazlarda da performans gösteriyor.
Multiplayer Driving Tüm Hileler

Multiplayer Driving Hilesi
Android platformunda bulunan çoğu oyunda olduğu gibi Multiplayer Driving oyununda da para sıkıntısı oyuncuları zorlamakta gerek her yönden üstün araçların satın alımı olsun gerek araçlara yapılan eklemelerde olsun bolca para gerekmektedir. Buyüzden sınırsız para hilesi artık oyunlarda en büyük gereklilik olarak görülmektedir.
Oyun zevkini parasal sorunlardan dolayı kısmamak için çeşitli geliştiriciler oyunların para hileli apk’sını yayınlamaktadır. Modlu apkları cihazınıza çeşitli kaynaklardan indirip kurarak oyun keyfinizi kesintisiz yaşayabilirsiniz.
Multiplayer Driving Tüm Hileler

Dikkat etmeniz gereken nokta ise hileli apkyı cihazınıza Google Play aracılığıyla değil de cihazın kendi apk kurma yöneticisi ile kurulum yapmanız gerektiği. Çünkü Google Play modlu apkları desteklemediği için oyunun çalışmaması veya belirli bir süre sonra sürekli kapanıp açılma sonucu oyunun oynanmaz hale gelmesi söz konusu olabiliyor.

Diğer bir hile yöntemi ise sadece rootlu cihazlarda geçerli olup Google Play market satın alımlarını sahte bir kart göstererek bedavaya getirme yöntemidir. Eğer bu yöntemi kullanmak istiyorsanız freedom adlı uygulamayı cihazınıza kurarak bu uygulama üzerinden Multiplayer Driving oyununa giriş yapmanızdır.
Multiplayer Driving Tüm Hileler

Freedom uygulaması sayesinde Google Play marketten oyun içi para satın alınımını bedava yapıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Multiplayer Driving Tüm Hileler

Son olarak değinmek istediğim nokta ise online oyunlarda hile kullanımının pek sağlıklı olmayışıdır. Sebebi ise hilenin oyun şirketi tarafından belirli bir süre sonunda anlaşılıp oyundan çeşitli yollarla uzaklaştırılmanız söz konusu olmasıdır.

Multiplayer Driving Tüm Hileler
Multiplayer Driving Simulator v1.08.2 Para Hileli Apk İndir(Turbobit)
Multiplayer Driving Tüm Hileler
Multiplayer Driving Simulator v1.08.2 Para Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}