Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

» » Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi
Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi

Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi

+2
  • Açıklama
Tree men Games tarafından geliştirilen bu oyunun her bölümünde farklı heyecan yaşamak isteyenlere tavsiye edebileceğim bir oyundur. Polislerle nefes kesen bir kovalamaya var mısınız? Polislerden kaçacağınız eğlenceli bir yarış oyunudur. Karakter olarak ta polislerden kaçan bir suçluyu canlandıracaksınız. Oyunun genel bir mantığı olsa bile çok fazla bölüm seçeneği ile her seferinde farklı bir oyun oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Genel olarak yapmanız gereken peşinizdeki polislerden kaçmak oluyor.
Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi

Oyun mekaniği hızlı yeniden başlatma ile iki düğme kontrolleri ile basit bir şekilde tasarlanmıştır. Oyun mantığı aynı fakat harita değiştikçe zevk artıyor.Dediğim gibi polislerden kaçacaksınız fakat bunu yaparken eğer bir yerlere çarpmak için bir hata yaparsanız arabanız patlıyor.Oyundaki kontrolleri sağdaki ve soldaki okları kullanarak sağlıyoruz ve bu sayede aracınızı sabit tutup ilerliyorsunuz.
Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi

Bazı bölümlerde dar yollardan ilerleyerek polislerden kaçıyorsunuz,bazen zombilerin bulunduğu yerden ilerliyorsunuz,bazı bölümlerde ise trafikten kaçışınızı sürdürüyorsunuz.Araba kullanırken önünüze sürekli engeller çıkacak ve siz o engelleri geçmeye çalışacaksınız.
Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi

Pako Car Chase Hileli Mod
Bu oyundaki uygulama içi satın alımlar kullanıcıları bezdirmiş durumda, sevdiğiniz arabaları almak için yüksek miktarda zaman veya para harcamanız gerekiyor.Sizlere sunduğumuz sınırsız para hileli mod ile hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf edeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey varsa eskisini silmek ve sitemizde verilen linklerden Pako Car Chase sınırsız para hileli modu indirip kurmak olacaktır.
Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi

Eğlenceli, heyecanlı Pako Car Chase oyunu sınırsız para hilesi ile siz oyun severlerin beğenisine sunulmuş olup yapmanız gereken tek şey yukarıdaki adımları takip ederek gerekli apk dosyalarını telefonunuza indirip kurmak olacaktır. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler dilerim.

Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi
Pako Car Case Para Sınırsız Para Hileli Apk İndir(Turbobit)
Pako Car Case Sınırsız Para Hilesi
Pako Car Case Sınırsız Para Hileli Apk İndir
EOS TAM Game TR
Etiketler:
pako car chase, pako car chase para hilesi, pako car chase apk
Yorumlar:
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol