только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi

Online Oyunlar   1-12-2015, 15:55   948   0   Editor
Sizi pixel krallığının içerisinde iki boyutlu olarak maceralara sürükleyecek olan bu oyun, sizi etkisine alacak kadar eğlenceli. Her bölümü, pikseller ile hazırlanmış olan oyunda kahramanımızı yönlendirerek düşmanlara karşı bir sürü başarı elde etmesini sağlayarak bölümleri aşacaksınız. Oyunun bugünlerde alışmış olduğunuz görsellik ve dokunmatik ağırlıklara nazaran biraz daha zor olduğunu söyleyebiliriz.
Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi

Oyunda kahramanımız aslında bir büyücü sihirbaz. Oyunun içerisindeki kötü adamlar da, hortlaklar ve canavarlar. Pikseller ile donatılmış bu oyunun geçtiği dönem de bir o kadar eski anlayacağınız, yani ta Ortaçağ’da geçiyor denilebilir.
Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi

OYUN HİLESİ NASIL YAPILIR?
Pixel Wizard: 2d hileli versiyon oyununda yolunuzu, sihirler, iksirler büyüler ile aşacak kötülükleri onun ile yeneceksiniz. Her oyunda daha keyif alınabilmesi için ya yeterli paraya sahip olmak gerekiyor, ya da oyun üreticilerinin bazı satın alım yaptırmaları karşısında seviyeler geçilebiliyor. İşte siz oyun severlerin bu oyunda da böylesine bir zorluk ile karşılaşmaları muhtemel. Yalnız, bu sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız, Pixel Wizard oyunun hileli versiyonlarını indirebilirsiniz. Hileli versiyonu zipli bir dosya halinde bulunmaktadır.
Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi

Bu dosyayı indirdikten sonra, oyunu kurmak için zip dosyasının içerisinden çıkarmak ve kurulumu dışarıda yapmak gerekmektedir. Yalnızca bir kaç dakikanızı alan bu işlem sonrasında, oyunu zevk ile ve para engeline takılmadan oynayabilirsiniz.
Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi

HANGİ İŞLETİM SİSTEMLERİNDE GEÇERLİDİR?
Pixel Wizard: 2d Spil Games tarafından tasarlanmış olup, aksiyon vezorlayıcı görevler ile doludur. İşte bu neden ile oyunu oynamak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Sahip olmanız gereken tek şey Android ya da IOS işletim sistemine sahip akıllı bir telefon ya da tablettir.

Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi
Pixel Wizard 2D Hileli Apk İndir(Turbobit)
Pixel Wizard 2D Oyun Hilesi
Pixel Wizard 2D Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}