только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Plants Vs Zombies ' Tüm Hileleri

Online Oyunlar   2-12-2015, 09:55   1303   0   Editor
Oyun zombiler’in evinizi istila etmesini sahip olduğunuz bitkileri kullanarak engellemeye çalışmanızı konu alıyor, geçmişten günümüze nam salmış bölüm sonu canavarların bulunması da cabası.
Plants Vs Zombies ' Tüm Hileleri

Play Store’da 2.500.000 dan fazla indirilmiş olan oyun size klasik 2D savunma oyunlarından daha fazlasını sunuyor.
Plants Vs Zombies ' Tüm Hileleri

Oyun ios,android ve Windows phone platformunda bulunmakta fakat hile noktasında bugün ele alacağımız platform android.
Oyun’da çeşitli geliştirmeler ve ürünler bulunuyor ve bu ürünleri almamızı sağlayan çeşitli içerikler var. Bu yüzden sınırsız anahtar, sınırsız altın ve sınırsız elmas modları bulunan çeşitli hile versiyonları da mevcut.
Ayrıca oyunun çeşitli sürümleri bulunduğu için indirdiğiniz hile modunun cihazınızda bulunan Plants vs Zombies 2 versiyonu ile uyumlu olduğundan emin olmanızda fayda var aksi halde uyumsuzluk sorunlarından kaynaklanan hilenin çalışmaması veya oyunun açılmaması durumu ile karışı karşıya kalabilirsiniz.
Hilenin uygulanması
Çeşitli kaynaklardan indirdiğiniz modlu apk dosyasını, eğer rar dosyası halinde ise rar dan çıkarmanız gerekir, cihazınıza Google Play’den uygulama kurar gibi kurmanız yeterli.
Asıl dikkat edilmesi gereken kısım ise apk dosyasına tıkladığınızda Google Play üzerinden kur seçeneği çıktığında o seçenekle yüklememeniz, aksi halde oyunun kurulmaması ve yine açılmaması gibi benzeri sorunlar yaşayabilirsiniz.
Plants Vs Zombies ' Tüm Hileleri

Farklı bir yol olarak modlu apk yerine rootlu cihazlarda oyun içi alışverişlerde sahte kart kullanımını sağlayan farklı bir uygulamada mevcut. Fakat bu yol için cihazınızın rootlu olması gerekmektedir.
Plants Vs Zombies ' Tüm Hileleri

Eğer rootlu seçenek ile Plants vs. Zombies™ 2 oyununu cihazınızda oynamak istersenizde freedom uygulamasını kullanabilirsiniz.
Keyifli oyunlar.

Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.ea.game.pvz2_row" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}