только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Puppet Soccer Hileleri

Online Oyunlar   2-12-2015, 15:47   932   0   Editor
Son dönemlerin en popüler kafa futbolu oyunlarından biridir. Amaç her futbol maçında olduğu gibi favori takımınızla rakiplerinizi kısa maçlar ile yenerek eğlenmektir. 32 ülke ve 90’dan fazla oyuncu içerisinden favori takımınızı ve oyuncunuzu seçerek oynamaya başlıyorsunuz.
Puppet Soccer Hileleri


Tıpkı gerçek futbol gibi hücuma ve savunmaya yönelik taktiksel bir oyun sergileyebiliyorsunuz. Taraftarlar karşısında kukla oyunu tarzı ile futbol oynanan bu oyunda her futbolcunun farklı beceri ve niteliği bulunmaktadır.
Puppet Soccer Hileleri

Tek oyuncu yada iki oyuncu modunda oynayabilir, kazanmak için oyun tarzınızı düzenleyerek pratik hileler ve taktikler ile oyununuzu renklendirebiliyorsunuz.Oyuncunuzu aynı anda forvet, kaleci, savunma ve orta saha şeklinde yönlendirebiliyorsunuz.Oyunun bir diğer özelliği ise bütün şehirlere seyahat edip maçınızı seçtiğiniz şehirlerde yapabiliyorsunuz.
Puppet Soccer Hileleri


Hileleri:
Puppet Soccer 2014-Football hileli oyunlar statüsünde olup birçok hile özelliği bulunmaktadır. Gol ,skor, oyuncu adı değiştirme ve para hileli versiyonları bulunmaktadır.Oyunda size 4 farklı şekilde kontrol etme imkanı sunuluyor.Kafa futbolu olduğu için oyuncularınızı büyük kafalı futbolculardan seçebiliyorsunuz.Ligler arası yapılan maçlarda kazandıkça kademeniz artıyor.Eğer para hileli versiyonu aldıysanız,alabileceğiniz farklı oyuncular ve her oyuncunun da farklı özellikleri bulunuyor.Paranızı kullanarak istediğiniz özellikte futbolcuyu satın alabiliyor ve izin verilen seviyede özellik yükleyebiliyorsunuz.Yine oyun içerisinde hile ile gol atabilir, paranızı arttırabilir, rakibinizin şut çekme,karşı tarafın attığı golleri sıfırlayabilir, zıplama gibi özelliklerini kısıtlayabilirsiniz.


Puppet Soccer Hileleri
Puppet Soccer Hileleri


Nasıl Yüklenir
Puppet Soccer 2014- Football ‘ı , Android, IOS (6.0 veya üst sürümler için) işletim sistemlerinden yükleyebiliyorsunuz.Oyunun orijinal dili İngilizce olmasına rağmen dil seçenekleri içinde Türkçe’ de yer almaktadır. Bu yüzden oyunu oynamanız ve anlamanız çok daha kolay bir hale gelmektedir. Oyun, bugüne kadar android üzerinden 500 bin’ den fazla indirilmiş ve 4,3 puan , IOS üzerinden ise +4 puan almıştır.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}