только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Race The Traffic Nitro Oyun Hileleri

Online Oyunlar   3-12-2015, 09:48   999   0   Editor
Genellikle tercih edilen ise aksiyon ve yarış oyunlarıdır.Bu heyecana kimi zaman sadece biz kimi zamanda arkadaşlarımız ortak olur.Bu kategoride akıllara gelen oyunlardan birisi ise Race the traffic nitro.Adından da anlaşılabileceği üzere bu oyun yarış sever ve aksiyonu sonuna kadar yaşamak isteyenler için tasarlanmış bir hız oyunudur. Yapımcıları tarafından sürekli geliştirilen bu oyun son hali ise devam oyunu niteliğindedir.Aynı zamanda hız oyunları arasında başarılı bir yapım olmasından dolayı son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
Race The Traffic Nitro Oyun Hileleri

Hileli Oyun Taktiği
Race the traffic nitro bir çok hız oyununa göre özel olarak tasarlanmıştır çünkü kullanılan iyi görseller ve özelliklerle oyun severlere her şekilde hitap etmektedir.Oyun konsepti istediğiniz aracı seçip karşınıza çıkan engelleri geçerek hızlıca yol almak tüm ses efektleri bu hususta yanınızda,heyecan verici dakikaları bu oyun sayesinde yaşayabilirsiniz.
Race The Traffic Nitro Oyun Hileleri

Kullanacağınız hile programını ilk önce cihazınıza indireceksiniz ücretsiz seçenekleriyle sizlere alternatifler sunan bu programların kullanımıda çok kolay. İndirdikten sonra oyunu açtığınızda oyun içindeki seçeneklerin arttığını göreceksiniz.Oyun içinde kullandığınız aracı bu sayede daha donanımlı hale getirebilirsiniz.4 Farklı oyun ve 4 farklı seçenekler oyun içerisinde mevcut.
Race The Traffic Nitro Oyun Hileleri

Race The Traffic Nitro Oyun Hileleri

İşletim özelliği..
Bu oyuna sahip olabilmek için öncelikle bilgisayaraınızın veya kullandığınız akıllı mobil cihazınızın işletim sistemlerinin uygun olması gerekmektedir.Eğer Race the traffic nitro kullanmak istiyorsanız cihazınızda bulunması için 2.3 android işletimine sahip olmanız gerekir.Ancak bu şekilde oyunu indirebilir ve kullanabilirsiniz.Tüm bunlara sahip olduktan sorna keyifli bir oyun macerası sizleri bekliyor olacak.Rakiplerinize karşı daha avantajlı bir konuma geleceksiniz.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}