только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Real Steel World Robot Hilelisi

Online Oyunlar   4-12-2015, 16:53   1058   0   Editor
Filmi son derece beğeni toplamış olan Real Steel World Robot’ın android platformunda çıkmış olan oyunları düşük boyutlu olmasına rağmen gerek grafik açısından gerekse sistem yeterliliğinin düşük olması sebebi ile çoğu cihazda performanslı olarak çalışmaktadır.
Genel olarak robotlar arası dövüş ve bunların gelişimi temalı oyunda oyuncu için çokça seçenek bulunmaktadır. Karakter yelpazesi de gayet geniş olan oyunda oyucular son derece keyifli vakit geçirmektedir.
Real Steel World Robot Hilelisi


Real Steel World Robot oyununda çeşitli hile versiyonları mevcut, bunlar çeşitli hile modları ve ekstra alternatif programdır. Normal yol ile hileli apk ile cihazınızda hileli olarak oyunu oynamanız mümkün fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken 2 önemli nokta bulunmakta:
1) Cihazınızla uyumlu olan hileli apk yı kurmanız.
2) Uygulamayı cihazınıza kurarken Google Play aracılığıyla değilde normal yoldan apk yı cihazın kendi dosya yöneticisi üzerinden kurmanızdır. Aksi halde Google Play ile yaptığınız kurulumda oyunun çalışmaması veya bir süre sonra sorunlu çalışması söz konusu olabilir.
Real Steel World Robot Hilelisi

Alternatif bir yöntem olarak modlu apklar ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için daha farklı bir hile yöntemi de mevcut. Bu yöntem sadece rootlu android cihazlarda çalışmakta olup root izni olmayan android cihazlarda yüksek ihtimal çalışmamaktadır.
Real Steel World Robot Hilelisi

Gelelim farklı bir yöntemle Real Steel World Robot oyununun android cihazınızda nasıl oynandığına, çeşitli kaynaklardan indirdiğiniz freedom adlı uygulamayı yine cihazınızın kendi dosya yöneticisi ile android cihazınıza kurmanız ve bahsi geçen oyuna bu uygulama aracılığıyla giriş yapmanızdır.
Real Steel World Robot Hilelisi

Freedom kullanarak yaptığınız hile modlu apk kullanarak yaptığınız hileden farklı olarak oyunun içinde mevcut para bakiyenizi sınırsız göstermez lakin market üzerinden yaptığınız alışverişleri sahte bir kart göstererek bedava yapmanızı sağlar.

[center]Real Steel World Robot Hilelisi
Real Steel World Robot Boxing v19.19.482 Hileli Apk İndir(Turbobit)
Real Steel World Robot Hilelisi
Real Steel World Robot Boxing v19.19.482 Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}