только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Spider Man Unlimited Hileleri

Online Oyunlar   6-12-2015, 17:28   3405   0   Editor
HİLELER:
Spider-Man Unlimited hile paketinin içerdikleri ise şöyle:
Viles Multiplier, ISO-8 Multiplier ve XP Multiplier özelliği ile oyunun içindeki her bölüm başına aldığınız skoru yani oyunda aldığını puanın katsayısını arttırıyor. Bu şekilde hilesiz oynadığınızdan daha fazla puan toplayarak sıralamanızın yükselmesine yardımcı oluyor.
Spider Man Unlimited Hileleri

İnfinite tokens hilesi sayesinde, Spider-Man Unlimited oyununu sınırsız oynama şansına sahip oluyorsunuz. Yani hilesiz oyundakinin aksine herhangi bir beklemede bulunmaksızın ve ücret ödemeksizin dilediğiniz gibi oynama şansına sahip oluyorsunuz. Bu hilede oyunda dilediğiniz kadar vakit geçirebilmeniz için size katkıda bulunuyor.
Spider Man Unlimited Hileleri

Anti-Ban hilesi ise sizin en çok hoşunuza gidecek hilelerden bir tanesi. Bu hile sayesinde oyunlardan atılma, puanlarınızın sıfırlanması, oyuna erişememe ve en kötüsü bunları düzeltmek için herhangi bir ücret ödeme gibi sorunları ortadan kalkıyor ve sizde oyunu hiçbir sorun yaşamadan dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.
Spider Man Unlimited Hileleri

Bypass file verifiaciton ile oyundaki dosya, grafik ,takılma, donma ve kapanma gibi hatalar tamamen ortadan kalkıyor, Spider-Man Unlimited oyununu sorunsuz bir şekilde oynamaya devam edebiliyorsunuz.
Spider Man Unlimited Hileleri

Enable offline play hilesi ile oyunu sadece internet bağlantısı dahilinde değil, internetiniz olmadığı zamanda oynayabiliyorsunuz. Bu hilede sizin internet paketinizin bitmesini, kablosuz ağlardaki bağlantı kopukluklarının yarattığı sorunlardan tamamen kurtarıp oyunu sınırsız bir şekilde oynama imkanı sağlıyor. Kısaca internetiniz olmasa dahi Spider-Man Unlimited oyununu istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz.
Spider-Man Unlimited oyunu Android 4.0 üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefon, tablet ve diğer akıllı cihazlarla uyumludur. İOS’ta ise 6.0 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefon, tablet, laptop ve diğer akıllı cihazlarla uyumludur.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}