только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Stickman Battlefields Hileleri

Online Oyunlar   6-12-2015, 17:32   877   0   Editor
Görevi gezegenin farklı noktalarında düşmanlarına karşı savaşmak olan kahramanımız çöp adam oyun içerisinde gerçekçi savaş atmosferi ile oyuncularına aksiyon dolu bir platform sunuyor. Oyundaki üst düzey gerçekçilik hissi oyunun en sevilen yönlerinden olup kullanıcıların dikkatini çekiyor ve daha sürükleyici bir macera sağlıyor.
Stickman Battlefields Hileleri

STICKMAN BATTLEFIELDS HİLELİ MOD DA NASIL OYNARIZ
Stickman battlefields v 1.6.1 yenilenen yüzüyle mühimmat, silah, patlayıcılar ve araçlarla oyun içerisinde daha geniş kapsamlı imkânlar sunuyor. Tahta araçlar, tanklar ve helikopterlerle çok daha hızlı taktiklerle oyunu kazanmanıza yardımcı oluyor. Farklı yer seçenekleriyle dağlar, ormanlar ve plajlarla savaşı değişik ortamlarda oynayabilirsiniz. Sınırsız para hilesi ile çok daha fazla silah, bomba, füze ve zırh alabilirsiniz. Android kullanıcıları için oyun içi satın almalar mevcut fakat ücretsiz hileli bir şekilde de oynayabilirsiniz. Bunun için öncelikle stickman battlefields v 1.6.1 apk dosyasını indirip kurun ve içinden çıkan (com.rsz.stickman battlefields) isimli klasörü cihazınızın android/obb klasörü içine kopyalayın. Sınırsız para hilesini aktifleştirmiş olursunuz ve hızlı bir şekilde bir sonraki level a atlayabilirsiniz.
Stickman Battlefields Hileleri

Bu hileyi kullanarak birçok silahı alabilir ve oyunda daha aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Tek oyuncu (single) mod desteğiyle oynayabileceğiniz gibi çoklu oyuncu (multiplayer) mod ile de online olarak gerçek zamanlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.
Stickman Battlefields Hileleri

Kahramanımız çöp adam karakteriyle dünyanın dört bir yanından gelen düşmanlarına açıkça meydan okuyor. Sosyal medyada ve özellikle Facebook gibi sitelerde de en çok oynanan ve oyun isteği gönderilenler arasındadır. Görüntü kalitesiyle oyuncularına gerçekçi bir savaş atmosferi sunan stickman battlefields v 1.6.1 önümüzdeki günlerde de yeni sürüm ve güncellemeleriyle oyuncularına yenilikler sunmaya devam etmesi bekleniyor.
Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.rsz.StickmanBattlefields" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.


Stickman Battlefields Hileleri
Stickman Battlefields v1.6.1 Para Hileli Apk+ Data İndir(Turbobit)
Stickman Battlefields Hileleri
Stickman Battlefields v1.6.1 Para Hileli Apk+ Data İndir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}