только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Subway Surfers Tokyo Hileli

Online Oyunlar   7-12-2015, 09:10   1040   0   Editor
Bu versiyonun özel karakteri ise Harumi. Ayrıca iyileştirilmiş grafikler ve Tokyo için hazırlanan özel yenilikler de oyun yapımcılarının kullanıcılarına sunduğu hizmetler arasında. Oyunu daha az eforlu ve keyif alarak oynamak için ise hile kullanmak mümkün. Aşağıda bu hilenin detaylı bir biçimde anlatılışını bulabilirsiniz. Bu hileli versiyona geçmek oldukça basit ve hızlı bir işlem sonucunda gerçekleşiyor.
Subway Surfers Tokyo Hileli

Bu Oyunun Hilesi Nasıl Yapılır?
Bu hileyi aktif hale getirdiğimizde sınırsız anahtar ve paraya sahip oluyorsunuz. Öncelikle halihazırda kurulu olsan Subway Surfers versiyonunu cihazınızdan kaldırıyorsunuz. (Merak etmeyin, bilgileriniz silinmeyecek) Daha sonrasında, bu sildiğiniz versiyon yerinde hileli versiyonu cihazınıza yüklüyorsunuz. Daha sonra yükleme işleminin bitmesiyle oyuna giriyor ve Facebook hesabınızla oyuna giriş yaptığınızda hem bilgileriniz eskisi gibi yerinde dönüyor hem de artık hileli bir oyuna sahip oluyorsunuz.
Subway Surfers Tokyo Hileli

Subway Surfers Tokyo Hileli

Hileli versiyonunun linkini aşağıda bulabilirsiniz. İsmi "modded apk" ve bu dosyayı indirip yüklediğinizde, oyuna girdiğiniz anda otomatikman 976,976,976 adet anahtar ve 976,976,976 adet para hesabınızda görünüyor olacaktır. Gördüğünüz gibi gayet kolay ve hızlı bir işlem sonucunda oyunu daha güzel bir versiyona dönüştürüyoruz.
Subway Surfers Tokyo Hileli

Hangi versiyonlarda çalışır?

Hileli versiyonu beğendiyseniz çevrenizle paylaşabilir ve oyundan daha da çok keyif alanların sayısını artırabilirsiniz. Bu versiyon oyuna hızla beraber ilginçlik de katıyor.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}