только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Swordigo Sınırsız Hileli Oyun

Online Oyunlar   7-12-2015, 18:23   3325   0   Editor
Karakterlerimiz ile gizemli savaşa hazır olun, oldukça iyi grafiklerle tasarlanmış bir oyundur. Swordigo’da, atlayarak, zıplayarak sürekli bir hareket halinde sürdereceğiniz bir oyundur. Oyunun amacı kötü çevrelerden dünyayı kurtarmak ve eski haline geri çevirmektir. Bu gizemli oyunda, zindanlar, hazineler ve devasa canavarlarla karşılaşacaksınız, kazanabilmeniz için bunları yok etmeniz gerekiyor.
Swordigo Sınırsız Hileli Oyun


Swordigo V1.3,3, Bu oyunu sitesinden, sınırsız para hileli olarak Android cihazlarınıza da indirebilirsiniz. Swordigo oynarken gerektiğinde koşacak, düşmanlarla savaşacak ve verilen görevleri yerine getireceksiniz. Oyunda ayrıca karakteri geliştirebilirsiniz, karakter geliştirmeyi puanlarınızla gerçekleştire de bilirsiniz. Oyun grafiklerinin çok iyi olduğu gayet ortada ve kontrolleri özelleştirebilir dokunmatik alanlar ile kolay bir oyun sunar.
Swordigo Sınırsız Hileli Oyun

OYUNUN HİLESİ
Swordigo V1.3,3, Swordigo oyununda hileleri, kendiniz puanları sınırsız bir şekilde oluşturabilir, sınırsız kılıçlar, sınırsız canlar, sınırız level atlayabilirsiniz, bunları kendi isteğinize göre kendiniz ayarlıyorsunuz ve bu sayede oyunu sınırsız bir şekilde sürdürüyorsunuz. Karşınıza çıkacak büyük canavarlar olacak ve bu canavarları yok edeceksiniz.
Swordigo Sınırsız Hileli Oyun

Beklide pek sınırsız para hilelerine ihtiyaç duymayacaksınız, çünkü oyunun heyecanı ve sürükleyici olmasından dolayı kendinizi oyuna kaptıracak ve zaten kendiniz kazanmaya başlayacaksınız. Swordigo ile sınırsız eğlence, sınırsız canlar, sınırsız kılıçlar ile savaşın tadını çıkaracaksınız ve oldukça mükemmel grafik tasarımı ile oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi, oyun içerisinde konuşma diyalogları da bulunuyor, insanlar da bulunuyor. Bunlarla kendinizi gerçek bir savaş içerisinde gibi hissedecek eğlencenize ses katacaksınız.
Swordigo Sınırsız Hileli Oyun

Swordigo oyununu kendi sitelerinden sınırsız para hileli Andoroid Mod Apk indir, şeklinde indirebilirsiniz. Şimdi den sizlere iyi oyunlar dilerim, oyunun heyecanını hissederek dünyayı kurtarabilirsiniz.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}