только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Ultimate Moto RR 2 Hileli Versiyon

Online Oyunlar   8-12-2015, 10:45   871   0   Editor
Ultimate Moto RR 2 oyunu bir motor yarış oyunudur. Birbirinden farklı 20 pist seçeneğine sahip olup, oyuncuda adrenalini sürekli yüksek tutan bir yarış oyunudur. Bu oyunda oyunculardan sadece birbirleriyle yarışarak 1. olmaya çalışmaları beklenmez. Aynı zamanda oyuncu, oyun sırasında pistin çeşitli noktalarına yerleştirilmiş paraları toplamalıdır ki motorun rengi, hızı, gücü ya da çeşidi gibi pek çok alanda değişiklik yaparak daha iyi bir motora sahip olabilsin.
Ultimate Moto RR 2 Hileli Versiyon

Ultimate Moto RR 2 Hileli Versiyon


Hileli Versiyon Nedir?
Ultimate Moto RR 2 oyununda iyi bir motora sahip olmak, oyuncuya diğer rakiplerine fark atarak oyunda 1. olma yolunu açmaktadır. Bu amaçla para toplamak oyuncular için büyük önem taşır.
Ultimate Moto RR 2 Hileli Versiyon

Fakat oyun esnasında para toplama işi zaman isteyen ve aynı zamanda süre kaybettirebilen bir iştir. Bu yüzden zaman kaybetmek istemeyen oyunculara bu oyun için bir hileli versiyon geliştirilmiştir. Hileli versiyonda, oyuncu oyun sırasında pistlerdeki paraları toplamaya çalışarak zaman kaybetmez çünkü sınırsız sayıda parası vardır. Bu parayla da motorunda istediği değişikliği yapan oyuncu, rakiplerinden daha iyi hale gelerek 1. olma olasılığını bu sayede arttırmış olur.
Ultimate Moto RR 2 Hileli Versiyon

Hileli versiyonlar oyuncuların işlerini daha da kolaylaştırıp, onlara oyunlarda daha başarılı olma imkanı vermektedir. Ultimate Moto RR 2 oyununun hileli versiyonu da bu duruma örnektir. Hileler sayesinde oyuncular rakiplerine göre daha güçlü motorlara sahip olup, bu sayede onlara fark atabilmektedirler. Bu oyuna nerden ulaşılabilir sorusuna gelirsek, oyunu oynamak isteyenler, android ve ios işletim sistemlerine sahip cihazlarından oyunu rahatlıkla indirebilirler.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}