только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Unkilled v0.3.0 Mermi Hileli Versiyonu

Online Oyunlar   8-12-2015, 18:27   1124   0   Editor
Unkilled v0.3.0 Mermi Hileli Versiyonu

Sanal oyunlarda oyunculara, geniş bir oyun yelpazesi sunulmaktadır. UNKILLED v0.3.0 bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda oyuncular, oyun içerisindeki şehri istila etmiş olan zombileri öldürmeye çalışmaktadırlar. İstenilen her yöne hareket edebilme yeteneğine sahip olan oyuncular, çoğunlukla karanlık olan ortamlarda şehri istila etmiş zombileri avlamaya çalışırlar. Oyun oldukça kaliteli bir dizayna ve kurguya sahiptir. Oyuncu, oyunda ilerledikçe başarı oranına bağlı olarak, yardımcı paket ya da farklı tarzlarda silah seçeneklerine erişmektedir.
Unkilled v0.3.0 Mermi Hileli Versiyonu

UNKILLED v0.3.0 oyununda, oyun sırasında oyuncuları zorlayan faktör cephane durumudur. Mermi sayısının azalması oyuncu için negatif bir durum yaratır. Bu amaçla hem üst seviyelere daha hızlı erişmeyi sağlayan hem de oyuncuya zombilere karşı avantaj sağlayan oyunun hileli versiyonu da piyasada bulunmaktadır. Hileli versiyon indirildiğinde, oyuncu farklı silah seçeneklerine daha kolay ulaşabilmektedir. Ayrıca bu versiyonla oyuncu, mermi sayısının yani cephanesinin azalmamasını sağlayarak, kendisini zorlayan negatif durumu ortadan kaldıracağından daha çok zombiyi avlayabilmektedir. Bu durum sayesinde oyuncu üst seviyelere daha rahat ve daha hızlı ulaşarak, yardımcı paket yardımlarını da toplayacağından oyundaki başarı oranının artmasını sağlar. Limitsiz mermiye sahip olan oyuncu, dilediği kadar süre oyunda kalarak, şehri istila etmiş olan zombileri avlamaya devam edebilir.
Unkilled v0.3.0 Mermi Hileli Versiyonu

Her ne kadar hileli versiyonlar oyuncuların işlerini daha da kolaylaştırıp, uzun vadede oyundan sıkılmaya yol açabilir diye düşünülse de UNKILLED v0.3.0 özellikle zombilerin avlanıldığı ortamların karanlık olmasıyla oyuncuyu her an şaşırtıp, aksiyon seviyesini hiç düşürmez. Bu oyuna android ve ios kullanıcıları için geliştirilmiş bir oyundur. Kullanıcılar bu işletim sistemleri üzerinden oyunu indirebilirler.Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}