только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Zombie Hunter Apocalypse 2.1 Para Hileli Apk İndir

Online Oyunlar   9-12-2015, 17:15   1318   0   Editor
Zombiler ortaya çıkmışlar ve ardından kana susamış olan bu zombiler sokakları ve heryeri işgal etmiş durumda, halkı ve masum insanları korkutmaya evlerine mahsur bırakmaya başlamıştır. Siz oyunda nişan almada uzman bir keskin nişancı olarak görev alıyorsunuz ve serüvene dahil oluyorsunuz. Zombileri elinizdeki silahlarla soğukkanlılıkla avlamaya başlıyorsunuz.
Zombie Hunter Apocalypse 2.1 Para Hileli  Apk  İndir


Zombie Hunter oyunu nasıl oynanır: Apocalypse'de bölümler çabuk çabuk tamamlanıp geçilecek şekilde kısa kısa tasarlanıp uygulanmış. Oyundaki bölümler peş peşe geçilebiliyor. zombileri vuruyorsunuz ve zombileri kafalarından vurduğunuz takdirde daha fazla para kazanıyorsunuz. Bu bölümlerden kazandığınız paralar size yeni silahlar yeni ekipmanlar getirmesi anlamına geliyor. Ancak bu silahlar her zaman işe yaramıyor. Bazı bölümleri geçmek çok zor ve bu zorluğu aşmak için gelişmiş hatta çok gelişmiş silahlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunun için çok para gerekiyor paranızı dikkatli harcamanız gerekiyor.
Serüven sizde bağımlılık yaptığında da hemen geçmek istiyorsunuz bunun için paranız yetmediğinde bir hileye başvurmak istiyorsunuz.
Zombie Hunter Apocalypse 2.1 Para Hileli  Apk  İndir

Zombie Hunter Apocalypse 2.1 Para Hileli  Apk  İndir

Hile nasıl kurulur nasıl oynanır.
Oyunun Zombie Hunter Apocalypse 2.1 Para Hileli Apk isimli bir hilesi mevcut. Oyunu arama motorlarından bu ismiyle veya oyun sitelerinden bu isimle indirip kurmanız gerekiyor. İndirdikten sonra apk dosyasını kurduğunuzda para hilesi aktif hale geliyor sizler Zombie avında size gerek olan silahları ekipmanları bu para ile alıp yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. İnsanları ve şehirleri kurtarıyorsunuz.
Zombie Hunter Apocalypse 2.1 Para Hileli  Apk  İndir

Zombie Hunter hangi işletim sistemlerinde oynanır.
Zombie Hunter oyunu android işletim sistemi bulunan cihazlarda kurulup oynanabilir ve hileli modu da bu cihazlada etkinleştirilebilir.
Zombie Hunter oyununu İOS işletim sistemiyle çalışan cihazlarda da oynayabilirsiniz oyun hem android hem de İOS işletim sisteminde oynanmaktadır.Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}