Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

» » Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey
Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey

Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey

+1
  • Açıklama
Öncelikle Zombie squad oyununu kısaca tanıyalım. Oyunun amacı zombileri öldürerek, çok ilerilere kadar erişebilmektir. Bu oyuna başlarken önce bir karakter seçmeniz gerekiyor. Bu oyunda kullanabileceğiniz farklı silah ve çeşitli sayıda araçlar bulunmakta. Bu silah ve araçlar zombilerin arasından geçerken bize oldukça yardımcı olarak, daha ileriye ulaşmamızı sağlıyor.
Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey

Oyunun asıl amacı hızlı ve dikkatli gözlere sahip olarak ve süratli koşma ile çok ileriye ulaşmak. Ayrıca koşarken hem zombilere karşı önlem almalı hem de altınları hızla toplamalıyız. Oyunda yapılan ufak bir hata sonucu, oyun biter. Bundan kaynaklı oldukça dikkat etmemiz gereklidir. Ayrıca bu oyunda 3 boyutlu bir ekran vardır. Fareyi ya da dokunmatik ekranınız yardımı ile bu üç boyutlu ekran arasında istediğiniz şekilde geçişler yapabilirsiniz.
Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey

Oyunun hileleri
Zombie squad oyununda Sınırsız para hilesi ile sonsuz paralara kavuşarak oyunda çok ilerilere ulaşmanız mümkün. Sınırsız para hilesi olan APK’yi indirdiğiniz takdirde paranız hiç bitmeyecek ve oyun daha da can alıcı bir durum kazanacaktır. Bunu indirmeden önce, oyun bilgisayarınızda yüklü ise kaldırın ve sonrasında bu sürümü indirin.
Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey

Aksi halde eski sürüm yüklü olduğu takdirde, yeni sürümü yükleseniz bile çalışmayacaktır. Bu yüzden sınırsız para hilesini indirmeden önce, telefonunuzda bu oyun var ise, öncelikle onu kaldırın. Sonrasında bu hileli sürümü yükleyerek, hiç bitmeyecek paralara kavuşun.
Zombie Squad İle İlgili Bilinmesi Gereken Herşey

Oyunun kullanıldığı işletim sistemleri
Zombie squad oyunu Android işletim sistemini destekleyen tüm sistemlerde yüklenip, rahatlıkla kullanılmaya başlanabilir. Dilerseniz Android destekleyen telefonlarınıza, dilerseniz de bilgisayarlarınıza yükleyip, rahatlıkla oyunun keyfini ve heyecanını doyasıya yaşayın.

EOS TAM Game TR
Etiketler:
zombie squad, zombie squad apk, zombie squad oyun
Yorumlar:
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol