только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir

Online Oyunlar   14-03-2016, 18:38   1300   0   Editor
Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazları üzerinden ücretsiz olarak katılım sağlayıp, oynayabilecekleri Angry Birds 2’de domuzları alt üst etmenin ve onların alaycı planlarını bozmanın heyecanını yeniden biz Angry Birds 2 oyuncularına sunmayı başarıyor.Angry Birds 2’ oyunu genel hatlarıyla incelendiğinde başarılı bir şekilde hazırlanmış grafik öğelerinin yine seviyede sahip oldukları kaliteyi sürdürebilmesi ile grafiklerin ve seslerin birleşimi sayesinde sizlere eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor diyebilirim.
[center]Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir

Daha önce var olan Angry Birds oyunlarına göre çok fazla yıkım imkânlarının sağlanabilir olması ve sapanla atabileceğimiz Angry Birds’in de daha çok çeşitlilik göstermesiyle oyuncular Angry Birds oynarken beyin fırtınaları yaparak en büyük yıkımı yaratmaya yönelik stratejik planlar yapmanızın gerektiğini de unutmayın. Eski Angry Birds oyunlarının aksine bu yeni sürümde kuşlarımız bizlerin ellerinde birer kart olarak bulunuyorlar ve bu yeni özellik sayesinde istediğimiz an da istediğimiz Angry Birds kullanabiliyoruz. Fakat bu yönde rakiplerimiz ya da düşmanlarımız olan domuzlar da eskisine göre daha karmaşık sığınaklar içerisinde barınıyorlar.
Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir

Angry Birds Transformers ile domuz adası kapsamında yaptığımız Angry Birds işgalinin başarılı olması için kimi zaman uzun süreler içerisinde bir strateji meydana getirmek de gerekebiliyor. Siz değerli oyuncular ilk bakışta Angry Birds seçme şansının verilmesinin oyunu kolaylaştıracağı düşüncesine kapılmanıza neden olsa da aslında Angry Birds Transformers oyununu oynadıkça domuzları alt üst etmenin pek de kolay olmayacağını göreceksiniz.

Zira oyun dahilinde ki bölümlerin giderek daha da zorlu ve bir o kadar karmaşık hale gelmesi nedeniyle kızgın kuşlardan daha da kızgın olabilme ihtimaliniz bulunuyor.

Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.rovio.angrybirdstransformers" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir
Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir(Turbobit)
Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir
Angry Birds Transformers v1.13.2 Para Hileli Apk+Data İndir[/center]
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}