только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Battlefield WW2 Combat vBFW2.2.1.1 Hileli Versiyon İndir

Online Oyunlar   11-12-2015, 16:59   883   0   Editor
2. Dünya Savaşı’nın dev savaş sahalarında senaryolaşan ve tasarlanan Battlefield WW2 oyunu hava, kara ve suda farklı birçok silahlar ve araçlarla savaşma imkânı sağlayan eşsiz bir oyun olmakta. Tüm bunların haricinde ise grafiklerinin oyuncular yönünde muhteşem derecede oluşu ve 64 kişiye kadar imkân sağlayan çoklu oyuncu desteği ile oyuncuların kalplerinde taht kurmuştur.
Battlefield WW2 Combat vBFW2.2.1.1 Hileli Versiyon İndir

Yapımcı firma olan Dice’ın aralıklarla sürdüğü eklentiler sayesinde Battlefield WW2 oyunu daha enteresan ve daha ilgi çekici bir boyuta gelmekte. Battlefield WW2 1942’den sonra çıkarılan ilk eklenti olan Road to Rome ile yeni ve kapsamlı haritalarda, birbirinden farklı birçok yeni silah ve araç oyuncular kullanabildi. Gerçekte bu kez Dice firmasının piyasaya sürdükleri “Secret Weapons of WWII” da Road To Roma ile aynı hedef yönelik olmakta fakat bu eklenti oyuncuların alışkanlıklarının biraz dışında.
Battlefield WW2 Combat vBFW2.2.1.1 Hileli Versiyon İndir

Battlefield WW2 Combat vBFW2.2.1.1 Hileli Versiyon İndir

Bunun nedeni ise oyunda 2. Dünya Savaşı süresince geliştirilmiş fakat kullanılmamış olan silahların dâhil edilmesi. Ses ve görsel efektleri yönünden sizleri gerçekçi açıdan savaş sahasına yönlendirmesi, Dice firmasının grafik motoru olan Refractor II sayesinde zevkli bir oyun heyecanı sunmakta. Oyun içerisinde sağlanan yeni modeller ve haritalar sayesinde aksiyon ve heyecan Battlefield WW2 oyununda en üst seviyede bulunmakta. Siz oyuncular için ekstra sağlanmış performans ayarlama imkânı sayesinde cihazınızın donanımlarına göre en üst seviyede oyuna katılım sağlayabilme imkânını sunmakta.
Battlefield WW2 Combat vBFW2.2.1.1 Hileli Versiyon İndir

Battlefield WW2 oyunu süresinde seslerin ve efektlerin gerçekçi oluşu oyun süresince oyuncuların II. Dünya savaşı ruhuna erişmelerini ve yaşamak için öldür felsefesine erişebilmelerini sağlamaktadır. FPS tutkunları Battlefield WW2 oyunu ile oyunculuklarını en yüksek dozda tatmin edebileceklerdir.

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}