только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Epic Skater v1.46.6

Online Oyunlar   12-12-2015, 10:56   638   0   Editor
Özellikle atlayış yada combo yaparak yüksek puanlar almanız gerekmektedir. Aldığını her puan aynı zamanda kazandığınız parayı göstermektedir. Yüksek puan yüksek para anlamına gelir. Topladığınız puanlar karşılığı olan paralar ile oyun içerisindeki güncellemeleri ve kaykayınızı güncelleyebilirsiniz. Telefonda oynamak isteyenler için uygulaması mevcut olan oyunun sürümü yüksek telefonlarda daha iyi oynanabilir olması oyunun sürekli güncelleştirildiğini göstermektedir.
Epic Skater v1.46.6


Nasıl oynanır;
Seçeceğiniz oyun kahramanı ile kaykay üstünde yol alırken ödülleri toplamak ve çeşitli hareketler yaparak puan ve dolayısıyla para toplamak üstünde kurulu bir oyun olan Epic Skater v1.46.6 ile milyonlarca kullanıcının oynadığı bu oyundan oldukça keyif alabilirsiniz.
Epic Skater v1.46.6

Oyun Los Angeles sokaklarında geçmektedir. Tek bir bölge üstüne kurulu bir oyundur. Oyunda; mesafe, en büyük combo yada en yüksek skor üstüne değerlendirme yapılır. Tümüyle ücretsiz indirilmesi mümkün olan oyunda bazı malzemelr ücrete tabi olabilir. Bu durumda telefon yada tabletinizin ayarlarını oyunu oynamadan önce ayarlamanız gerekir.
Epic Skater v1.46.6


Gelelim Oyunun Hilesine;
Hile uygulaması indirerek Epic Skater v1.46.6 sınırsız puan dolayısı ile sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Andoid uyumlu olan oyun ve hile programı sayesinde can kaybederek kaybettiğiniz puanları kaybetmeyerek sınırsız can hakkına sahip olabilirsiniz. Bu hile sayesinde yüksek atlayışlar yaparak zombilerin üstünden geçer ve yüksek puanlar toplayabilirsiniz.
Genellikle geçmesi zor olan bölümlerde çok işe yarayan hile programı sayesinde daha cesur atlayışlar gerçekleştirebilirsiniz. Kahramanınızı güncelleyerek daha yüksek atlayışlar yapar, kaykayınızı güncelleyebilir ve daha iyi puan getiren combolar yapabilirsiniz. Dolayısı ile alacağınız puanların yüksekliği oyuncu listesinde üst sıralara çımanızı sağlayacağınızdan isminiz dünya skor listesinde yer alabilir. Bol şans.


Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}