только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Heroes of Steel RPG Elite

Online Oyunlar   12-12-2015, 16:01   725   0   Editor
Oyunumuz kapsamında oyuncular olarak insanlığı kurtarmak için oluşturulan kahramanlardan meydana gelen bir grubun komutanı olmaktasınız. İnsanlığı yok etmeye yönelik tehdit eden kötü düşmanlarınız karşısında sizler bu acımasız düşmanlarla mücadele ederek onların amaçlarına ulaşmalarına engel olmak için savaşçı ruhunuzu oyunda ki karakterinize yansıtmanız gerekmektedir.
Heroes of Steel RPG Elite

Unutmayın eğer başarılı olamazsanız sizin yüzünüzden insanlık da yok olacaktır. Heroes of Steel oyunu senaryosuna bakıldığında eski apokaliktik zamanlarda orta çağ karanlığında tanrılar ve karanlık güçlerin hüküm sürdüğü bir zaman kıskacında sürmektedir. Söz konusu senaryo kapsamında sizin liderliğinizde ki bir grup kahraman savaşçı dünyayı ve insanlığı yok etmeye çalışan karanlık güçlere karşı sizin liderlik ettiğiniz karakter sayesinde özel güçleri ve yetenekleri olan karakterler sayesinde savaş vermektesiniz. Heroes of Steel oyunu RPG tabanlı olarak insanlığın sıkışıp kaldığı bir karanlık dünya’da geçmektedir.
Heroes of Steel RPG Elite

Karakterlerin sahip olduğu silahlar, özellikler ve kendilerine has yetenekleri ile oyuncular seçtikleri ayrı karakterlerin nitelikleri sayesinde birçok değişik performanslar sergileyebilme şansına sahip olmaktadır. Sizler karakterleri her yönüyle kontrol ederek oyun içerisinde karşılaşılan zorlu koşullara karşı amansız bir savaş verebilirsiniz. İçinizde uyuyan savaşçıyı Heroes of Steel sayesinde sanal dünyada var edebilir ve düşmanlarınızı alt üst edebilirsiniz. Belirli bir senaryo yönünde var olan Heroes of Steel oyuncuların bireysel olarak macerada bulunmamaları tam aksine 4 farklı savaşçıyı kontrol ederek her birinin özel yeteneklerini kontrol edebilir olunmasıdır.
Heroes of Steel RPG Elite

Oyunun sahip olduğu grafik ve ses efektleri orta düzeyde yer almaktadır. Ancak sürükleyici senaryosu ve karakterlerin birbirinden ilginç özellikleri, sahip oldukları ekipmanlar, karanlık çağlardan elde ettikleri sihirler sayesinden karanlık zindanlardan fantastik dünyalara süregelen macerada Heroes of Steel sizi kendisine tutsak edecek.
Heroes of Steel RPG EliteGeri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}