Merhaba Hileliapkoyunindir.com Sitesindesiniz

Android marketin en popüler oyunlarının hilelerini ve ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk download sitesine Hoşgeldiniz

» » Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon
Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon

Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon

+19
  • Açıklama
Telefon uyumluluğu sayesinde oldukça rahat indirilebilen bu oyun görüntü kalitesi ile de ileri sürümlü telefonlarda sorunsuz çalışıyor. Telefonun sürümünün güncel olması bu noktada önemli çünkü program kapanma problemleri ya da donma gibi problemler yaratabiliyor.
Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon

Oyun nasıl oynanır:
Oyununda kullanacağınız karakterin elinin üstünden suya atacağı bir maddeyi dibe kadar balıklara çarpmadan takip etmek ve maddeyi alıp suyun üstüne doğru yüzerken balıklara çarparak puan toplama üstüne kurulu bir oyun. Eğer suya atladığınızda dibe doğru giderken balıklara çarparsanız tekrar baştan başlamanız gerekiyor. Yukarı çıkarken ne kadar çok balığı öldürürseniz o kadar çok puan toplamış oluyorsunuz. Android uyumlu oyunun indirilmesi oldukça hızlı.
Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon

Oyunu kavramanız çabuk olacaktır çünkü tek bir hedef üstüne kurulu olan Mobfish Hunter v3.2.1 çeşitli derinliklere dalış yaparak puan kazanma stratejisini oyun haline getirmiştir. Hem puan kazandıran hem de can alan balıklar çağlar öncesinde yaşayan balıklara benzediği için oyun oldukça heyecan verici bir macera haline geliyor. Çeşitli derinliklerde ve bölgelerde dalışın gitgide zorlaştığı etapları tamamlamanız gerekiyor.

Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon


Gelelim oyunun hilesine;
Mobfish Hunter v3.2.1 oyunun hileli oynamak isteyenler için hile uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Böylelikle sınırsız can elde etmiş oluyorsunuz. Suya attığınız maddeyi takip ederken size çarpan her balık ile kaybettiğiniz canları hile ile yeniden kazanıyorsunuz ve oyunu sınırsız olarak oynamış oluyorsunuz. Özellikle Andorid işletim sistemi üzerinde etkili olarak kullanabileceğiniz hile programı ile canınızın bitme riski ortadan kalkıyor.
Mobfish Hunter v3.2.1 Hileli Versiyon

Topladığınız puanlarla oynayıcılar arasında ilk sıralara yerleşmeniz bu hile ile mümkün hale geliyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde zorluk derecesi yüksek dalış alanlarında çok işe yarayan bu program ile eğlenceniz hiç bitmiyor.

EOS TAM Game TR
Etiketler:
Mobfish Hunter v3.2.1, Mobfish Hunter v3.2.1 hileli, Mobfish Hunter v3.2.1 apk
Yorumlar:
Yorum Ekle
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Popüler Konular

Kayıt Ol