только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

World of Warriors Hileleri

Online Oyunlar   14-12-2015, 16:10   889   0   Editor
Oyunun amacı seçtiğiniz mistik karakterler ile düşmanı yenmektir. Özellikler karakterlerin efsanevi varlıklar olması oyunu daha da çekici hale getiriyor. Online ve offline olarak oynanabilen oyun seçtiğiniz savaşçıları güncelleyerek daha fazla donanımla savaşmanızı sağlıyor. Android işlemci telefonlarınıza da rahatlıkla indirebileceğiniz oyun tek parmak ile kontrol edilebilme özelliği sayesinde oldukça rahat oynanabilen bir oyundur.

World of Warriors HileleriNasıl oynanır:
Lance, Sakuma ve Ram en çok rağbet gören karakterler arasında sayılabilir. Lance yıldırım gücüne sahip bir savaşçıdır ve yıldırımı düşmana oldukça fazla zarar verir. Sakuma güçlü vurma sahip bir savaşçıdır ve oldukça etkilidir. Ram ise zehir gücü ile oldukça etkili bir savaşçıdır. Zehir gücübüb işe yarayabilmesi için düşmanın saldırması gerekir. Oyunda karakterinizi güçlendirecek bir çok ekipman bulunuyor. World of Warriors oyununun amacı seçtiğiniz üç karakter ile karşınıza çıkan üç karakteri savaşarak yenmektir. Oyunun sunduğu kahramanların tamamı gerçek dışı olduğu için özel güçlere sahip olmaları da cabasıdır. Mistik güçleri olan hayali kahramanlar ile oyun oynamayı sevenler için oldukça eğlenceli bir oyundur. Grafikleri oldukça iyi olan oyun 3D olarak indirilebilmektedir. Sürümü yüksek telefonlarda bile diğer oyunlara oranla daha kolay oynanabilme özelliği sayesinde indirilme oranı yüz bine yaklaşmıştır.
World of Warriors Hileleri


World of Warriors Hileleri

Gelelim hilelerine:
World of Warriors oyunu içerisinde hayali para ile savaşçılar alınıp güncellemeleri yapıldığı için uygulamayı indirerek sınırsız para hilesini kullanabilirsiniz. Bu sayede bitmeyen paranıza karşılık bitmeyen bir savaş yaşayabilirsiniz.
World of Warriors Hileleri

Bu hile özellikle mistik kahramanların güncellemesi esnasında oldukça işe yarıyor. Düşmanınıza karşı karşıya kaldığınız durumlarda düşük güncellemeli bir savaşçı ile oynamayı kimse istemediğinden para hilesi ile yenilme ihtimaliniz de ortadan kalkmış oluyor.


Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.mindcandy.warriors" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.

World of Warriors Hileleri
World of Warriors v1.11.1 Para Hileli APK indir(Turbobit)
World of Warriors Hileleri
World of Warriors v1.11.1 Para Hileli APK indir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}