только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Benji Bananas

Online Oyunlar   15-12-2015, 15:36   862   0   Editor
Benji Bananas Mobil Oyunu
Benji Bananas

Benji Bananas, mobil platformlar için üretilmiş ve temelde ağaçtan ağaca atlayan ve ağaçlardaki muzları toplayan bir maymunu konu alan oyun türüdür. Maymunu ağaçtan ağaca atlarken kontrol edebileceğiniz ve muzları toplayarak her adımda yeni görevler yaparak aşama aşama ilerleyen, ilerleme tarzı ile Candy Crush oyununu anımsatan bir oyundur.

Benji Bananası Telefona Nasıl Yüklerim?
Benji Bananas

Benji Bananas oyununu, Android telefonlara özel olan içerisinde uygulamalar, oyunlar gibi içeriklere ulaşabileceğiniz Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat her oyunda olduğu gibi bu oyunda da uygulama içi satın alımlar mevcut.

Benji Bananas

Benji Bananasın Hileleri Var Mı?

Benji Bananas oyununda, oyun içinde bölümleri oynayabilmek için sağlık olarak nitelendirilen sınırlı bir değer var. Aynı şekilde muz da Benji Bananas oyununda önemli bir değerdir. Benji Bananas oyun hileleri diye arama yaptığınızda muz ve sağlık ile ilgili hileleri internetten kolayca bulabilirsiniz. Bu hileler internet sitelerinde Apk olarak adlandırılan bir formatta bulunmaktadır.

Apk Nedir? Apk Nasıl Yüklenir?

Apk dosyaları, Android işletim sistemine kuracağınız uygulamaların kurulum dosyalarıdır. Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz veya tabletiniz varsa Android’in uygulama ve oyunlar için kullandığı mağaza olan Google Play ile oyunları ve uygulamaları yüklüyorsunuz. Bazı durumlarda ise Google Play üzerinden istediğiniz uygulama ya da oyunu indiremeyebilirsiniz. Hatta oyun hileleri gibi içerikleri Google Play üzerinden indirmenize imkân yoktur. Böyle durumlarda internetten istediğiniz uygulama veya oyunun Apk dosyasını indirebilir ve onu telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz.

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}