Savaş/Aksiyon/Macera   26-07-2017, 15:33   206977   25   HsYn    google    yandex    bing
Shadow Fight 2 v 1.9.18 Sınırsız Para Hileli Apk İndir(Son Sürüm %100 Çalışıyor)
Shadow Fight 2 1.9.18 Sınırsız Para Hileli Apk, ninja oyunları sevenler için boş vaktınızde zaman geçirebileceğiniz güzel bir oyundur. Oyunda ninja olarak dövüşme imkanı sağlamaktadır.Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Gereken Android sürümü 3.0 ve üzeridir. Gölge Fight v2 1.9.18 para hileli apk
Devamı
Savaş/Aksiyon/Macera   16-07-2017, 21:07   872   0   HsYn    google    yandex    bing
Tap Titans 2 Hileli Apk İndir
Tap Titans 2 oyununda amaç karşınıza çıkan kahramanları öldürmektir. Öldürdüğünüz kahramanların üzerinden düşen altınlar sayesinde hem kendi kahramanınızı yükseltebilirsiniz hem de kendinize yardımcı kahramanların eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca altınları çok fazla elde ederseniz yeni ve güçlü kahramanlar açma ihtimaliniz mevcuttur.
Boss adı verilen canavarlar oyunda oldukça güçlü yaratıklar olarak biliniyor. Bu yüzden size yardımcı olacak kahramanlar ve sizin kahramanınızın güçlü olmasında yarar vardır. Oyunda ilerlemek oldukça zor gözüküyor ancak kendinizi geliştirme fırsatını yakalarsanız sadece kahramanlar bile canavarları yenme ihtimaline sahip olur. Kahramanların kategorilere göre levelleri yer alıyor ve yüksek levelli olan kahraman her zaman daha güçlü ve avantajlı konumda yer alıyor.
Oyunda elmas toplamakta oldukça fazla önem arz ediyor. Çünkü elmaslar çok önemli özellikleri açmak için gereklidir. Örneğin vuruş hasarını artırmak için gerekli olan özelliği elmas sayesinde sahip olma şansınız bulunuyor. Eğer vuruş hasarı artarsa hem oyunda hızlı ilerlemek mümkün olur hem de canavarı kesmek daha kolay hale gelir.
Canavar ve Boss olarak adlandırılan yaratıklar sizin en büyük düşmanlarınız. Oyunda her bölüm 10 canavardan oluşuyor ve 10. Sıradaki canavar Boss olarak biliniyor ayrıca oldukça güçlü özelliklere sahiptir. Şunu da unutmamak gerekir ki bu canavarları 30 saniye içerisinde kesme imkânınız yoksa bölümü geçme şansınızda yer almıyor. Her 5 bölümde de güçlü sayılabilecek bir yaratık daha karşınıza çıkıyor.
Oyunda zorlanmamak için sunduğumuz Tap Titans hilesi sayesinde daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu hile içinde sınırsız elmas ve altın para mevcuttur. Bu elmas ve altın paralar ile kahramanlar satın alabilir aynı zamanda kendi kahramanınızın gücüne güç katabilirsiniz.
Devamı
Savaş/Aksiyon/Macera   23-04-2016, 12:53   22594   2   HsYn    google    yandex    bing
Clash of Clans v8.67.3 Mod Hileli Apk İndir (Unlimited Gems/by Thunderbolt Server)
Clash of Clans mod, Strateji Oyunları olarak dünyada en çok oynana oyunların arasındadır. uygulamada köyünüzü kurup geliştirip savaşabilirsiniz. Köyünüzü kurduktan sonra savunmalarınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Oyun onlinedir 3g bağlantısı veya wifi bağlantısı gerektirmektedir. klan a katılabilir ve klan savaşlarında yerlerinizi alabilirsiniz. ayrıca klanda ki arkadaşlarınıza birlik yardımı yapabilirsiniz. birliklerinizi geliştirin ve diğer köylere saldırın! Clash of Clans limitsiz para hilesi, Clash of Clans sınırsız elmas hilesi, sınırsız iksir hilesi bulunmaktadır. Clash of Clans son sürüm hileli apk dır. Gereken Android sürümü 4.0.3 ve üzeridir.
Devamı
Savaş/Aksiyon/Macera   23-04-2016, 11:26   5502   0   HsYn    google    yandex    bing
Temple Run 2 v1.23 Mod Sınırsız Para Hileli Apk (Gold + gems + Unlocked)
Temple Run 2 v1.23 Mod Sınırsız Para Hileli Apk
Android marketin en çok kullanıcı kitlesine sahip arcade oyunudur.Oyun milyonlarca oyuncunun müptelası olduğu senaryo ve grafik bakımından gelişmiş bir yapıya sahiptir.Oyunda karakterinizle arkanızdan sizi kovalayan yaratıktan kaçarken karşınıza çıkan engelleri aşıp en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz.Oyunda karakter çeşitliliğide sıkılmadan oynamanızı sağlayan bir faktör.Verdiğimiz apk içerisindeki sınırsız para ve gem hilesi ile karakter satın alma ve diğer ek destek paketlerini almanız mümkün.Arkadaşlarınızdan daha yüksek puan yapıp popülaritenizi artırabilirsiniz.İyi eğlenceler...
Devamı
Savaş/Aksiyon/Macera   8-03-2016, 09:10   15985   2   LifeTime    google    yandex    bing
Grand Theft Auto Vice City v1.08 Hileli Apk+Data İndir

Grand Theft Auto: Vice City veya kısaca GTA: Vice City. Rockstar North tarafından geliştirilen Aksiyon - Macera oyunudur. 8 Kasım 2002 de PlayStation 2 konsolları için satışa sunulmuş. 1 Mayıs 2003 de windows sürümü için satışa sunulan bir oyundur. Günümüzde ise Android cihazlarımızda yer almakta. Oyun 1980'lerin Amerikasında geçmektedir. Miami örnek alınarak tasarlanmış vice şehrindeki hapishane kaçkını tommy yi yönetmektesiniz. Bir çok eğlenceli ve zor görevler bulunmaktadır. İnsanları öldüresiye dövebilir ve paralarını alabilirsiniz. Gta Vice City hileli dir. İndirdiğiniz dosya içerisindeki data dosyasını SD/Android/Obb klasörüne taşıyarak apk kurup oyuna giriş yapabilirsiniz.
Devamı
Savaş/Aksiyon/Macera   26-02-2016, 18:46   1413   0   HsYn    google    yandex    bing
San Andreas Straight 2 Compton 1.1 (Mod Money) Android Hileli apk indir
San Andreas Straight 2 Compton 1.1 (Mod Money) Android Hileli apk indir
San Andreas Straight 2 Compton 1.1 eğlenceli oyunlardan biri daha karşınızda. Araba çalın önünüze geleni öldürün. Görevleri yerine getirin. İyi eğlenceler.San Andreas Straight 2 Compton 1.1 sınırsız para hileli olarak hileliapkoyunindir.com da
Devamı
{changeskin}