только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   14-01-2016, 14:35   1223   0   Editor
TOMB RAİDER 1
Pek çoğumuz, meşhur Tomb Raider serisinin bazı oyunlarını oynamışızdır. Bu serinin en meşhur oyunu şüphesiz ki 1998 yılında çıkan ilk oyunudur. Artık bu oyunu android sistemler üzerinden oynamak mümkün. Tomb Raider 1 aynı hikâyeyi hiç bozmadan ve klasik özelliklerini barındırarak bize yeniden sunuyor. Oyunda Atlantis’in derinliklerinde dolaşıyor ve pek çok yaratıkla dövüşüyorsunuz. Gizemleri açığa çıkarmaya çalışırken karşılaştığınız bazı düşmanlar; yarı insan yarı at yaratıklar ve dinozorlar. Ayrıca Lara’nın geçmişini de oyun esnasında öğreniyorsunuz. Oyunda yine akrobatik özellikler ve Lara’nın çift tabancası vurgulanmış. Bu muhteşem hikâyeyi oynamak istiyorsan hemen Tomb Raider v1.0.27 para hileli apk indir ve gizemleri çözmeye başla.
Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk İndir

Hileler – Kurulum
Öncelikle Tomb Raider v1.0.27 para hileli apk indir. Sonrasında android telefonunuzun ya da tabletinizin ayarlar sekmesine gidin. Buradan uygulamaları seçin. Burada bilinmeyen kaynaklar sekmesi var. Bunun seçili olması gerekiyor ki oyunun kurulumunu yapabilesiniz. Sonrasında android cihazınızı bağlantı kablosu yoluyla bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarım sekmesine gidin. Buradan taşınabilir aygıtları seçin. Android cihazınızın modelini bulun ve girin. Burada apk dosyaların toplandığı klasöre girin. Şimdi bilgisayarınıza daha önceden indirdiğiniz oyun dosyasını bulun. Büyük ihtimalle rar dosyası şeklinde olan bu dosyayı açın. Bunun içinde iki tane apk dosyası olacaktır. Bunların birisi normal modda diğeri ise hileli ve paralı modda oynamak içindir. Hileli modda paranız sınırsız olacaktır.
Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk İndir

Hangisini oynamak istiyorsanız bunu masaüstünüze kopyalayın. Bu dosyayı android cihazınızın apk klasörüne atın. Geri kalan işlemleri android cihazlarınızdan yapmanız gerekiyor, yani cihazınızın android ile olan bağlantısını kesebilirsiniz. Cihazınızın menüsüne girin ve oradan dosyalara gidin. Apk dosyanızı burada bulabilirsiniz. Az önce attığınız oyun dosyasını seçin ve kurulum adımlarını takip ederek kurulumu tamamlayın. Son olarak com… Uzantılı dosyayı android/obb klasörüne atın. Artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
İşletim Sistemi
Tomb Raider 4,0 üzeri android sistemleri üzerinde oynanabilmektedir. Maceraya bir an önce başlamak için Tomb Raider v1.0.27 para hileli apk indir.

Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.squareenix.tombraider2classic" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.


Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk İndir
Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk+Data İndir
Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk İndir
Tomb Raider v1.0.27 Para Hileli Apk+Data İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}