только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   14-01-2016, 16:38   1436   0   Editor
Piksel gun 3D Pixelart tabanlı birçok farklı modu bulunan ve sekiz kişiye kadar çoklu olarak çevrimiçi oynayabileceğiniz çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Oyun Minecraft tarzındadır. Oyunun amacı size karşı dört bir yandan gelen zombileri öldürmek. Minecraft grafiklerine sahip bu oyun çok çeşitli haritalara sahip olduğu için oynamaktan sıkılmıyorsunuz. Oyunda karanlık bölümler bulunmakta ve bu bölümlere geldiğinizde zombileri göremiyorsunuz. Bu da oyuna biraz heyecan katıyor. Oyunda karakterinizi ve onların kıyafetlerini istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Onlarca silah arasından oyun parası ve elmasınızla silah alabiliyorsunuz. Piksel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir ile oyundan aldığınız keyif fazlasıyla artacak. Sürekli oynamak isteyeceksiniz.
Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir

HİLE KURULUMU
Piksel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir için yapmanız gereken şey size uygulamayı indirmeniz için verilmiş olan internet adresine girmek ve APK indirme resmine tıklamak. Tıkladıktan sonra sizi farklı bir internet sitesine yönlendirecek. Burada internet sitesinde ki indir tuşuna basarak APK'yı indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kurulum tuşuna basarak uygulamayı kurabilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra indirmeler bölümüne gelip ”com.pixel.gun3d” dosyasını “android/obb” klasörü içine atın. Bu işlemleri yaptıktan sonra hilenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın detaylı kurulum bilgileri ilgili sitelerde resimli veya videolu olarak anlatılmaktadır. Hileyi kurduktan sonra oyunda sınırsız para ve elmasa sahip olabilir ve oyunun keyfini en üst derecede çıkarabilirsiniz.
Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir

HANGİ İŞLETİM SİSTEMLERİNDE ÇALIŞIR
Piksel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli APK ‘ı Android işletim sistemine sahip telefon, tablet, bilgisayarlarınızda, İOS işletimine sahip İphone, İpad, Macbook’larınızda Windows phone işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirebilir uygulamayı belirtilen şekilde kurduktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Kurulumu

1. Dosyayı indirin rar dan çıkarın.
2. Apk yi kurun.
3. "com.pixel.gun3d" adlı klasörü Android/obb konumuna taşıyın.
4. Oyunu çalıştırın.

Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir
Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir
Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir
Pixel Gun 3D v10.2.5 Para Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}