только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   15-01-2016, 16:49   939   0   Editor
Payback 2 son zamanlarda android sistemler üzerinden çok oynanan çok yönlü bir oyun. Oyunun içinde araba yarışlarından tank savaşlarına kadar seçeneğiniz var. Ayrıca her geçen gün yapımcılar yenilerini yüklüyor.
Oyunda 9 adet şehir ve 7 adet mod bulunuyor. 50 adet savaş seçeneğiniz var. Bu savaşlarda, sokak dövüşünden roket arabası yarışına kadar çeşitlilik bulunuyor. Payback 2 çok oyunculu olarak oynanıyor. Dünya çapında bir oyuncu kitlesi ile karşılaşıyorsunuz ve sıralamalara giriyorsunuz. Bu sıralamalar saatlik, günlük ve haftalık olarak yapılıyor. Eğer mücadeleye dâhil olmak istiyorsan bir an önce Payback 2 v2.91 para hileli apk indir ve sınırsız para ile oyuna başla.
Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir

Hileler – Kurulum
Payback 2 v2.91 para hileli apk indir. Sonrasında android telefonunuzun ya da tabletinizin ayarlar sekmesine gidin. Buradan uygulamaları seçin. Burada bilinmeyen kaynaklar sekmesi var. Bunun seçili olması gerekiyor ki oyunun kurulumunu yapabilesiniz. Sonrasında android cihazınızı bağlantı kablosu yoluyla bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarım sekmesine gidin. Buradan taşınabilir aygıtları seçin. Android cihazınızın modelini bulun ve girin. Burada apk dosyaların toplandığı klasöre girin. Şimdi bilgisayarınıza daha önceden indirdiğiniz oyun dosyasını bulun. Büyük ihtimalle rar dosyası şeklinde olan bu dosyayı açın. Bunun içinde iki tane apk dosyası olacaktır. Bunların birisi normal modda diğeri ise hileli ve paralı modda oynamak içindir. Hileli modda paranız sınırsız olacaktır.
Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir

Hangisini oynamak istiyorsanız bunu masaüstünüze kopyalayın. Bu dosyayı android cihazınızın apk klasörüne atın. Geri kalan işlemleri android cihazlarınızdan yapmanız gerekiyor, yani cihazınızın android ile olan bağlantısını kesebilirsiniz. Cihazınızın menüsüne girin ve oradan dosyalara gidin. Apk dosyanızı burada bulabilirsiniz. Az önce attığınız oyun dosyasını seçin ve kurulum adımlarını takip ederek kurulumu tamamlayın. Son olarak com… uzantılı dosyayı android/obb klasörüne atın. Artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir

İşletim Sistemi
Payback 2’nin boyutu 79 mb ve 4.0.3 android sürümlerinin üzerinde oynanabiliyor. Bu heyecana dâhil olmak için Payback 2 v2.91 para hileli apk indir ve sınırsız para ile oyuna başla.

Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir
Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir
Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir
Payback 2 v2.91 Para Hileli Apk İndir
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}