только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Dragons: Berk Yükselişi v1.16.12 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   28-01-2016, 22:46   1019   0   Editor
OYUNUN İÇERİĞİ
Dreamworks’un o harika animasyon filminin oyunu artık sizlerle... Öncelikle bir Viking Köyünde olduğunuzu hatırlatmak isterim ancak topraklarınız garip düşmanlar tarafından işgal ediliyor ve sizin de amacınız tekrar barışı sağlamak. Oyunumuzda 25 çeşit ada var. Ayrıca filmden de aşina olduğumuz Toothless, Stormfly, Hookfang, Skullcrusher ismindeki ejderhaların yanında çeşit çeşit ejderha ile tanışacaksınız. Hem adaları hem de bu ejderhaları keşfedecek, düşmanları yenecek ve eşsiz bir maceranın tadını çıkaracaksınız. Dragons: Berk Yükselişi unutamayacağınız harika bir macerayı sunuyor sizlere...
Dragons: Berk Yükselişi v1.16.12 Para Hileli Apk İndir

OYUNU SINIRSIZ PARA HİLESİ İLE NASIL İNDİRECEKSİNİZ?
Öncelikle Dragons: Berk Yükselişi v1.16.12 oyununa ait kurulum dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor (android işletim sistemli tablet ya da telefonunuza). Daha sonra cihazınızın ayarlar kısmına girip uygulamalar sekmesinden bilinmeyen kaynaklar için izin verme seçeneğini seçin. Sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açın, muhtemelen rar dosyası olarak inmiş olacaktır.
Dragons: Berk Yükselişi v1.16.12 Para Hileli Apk İndir

Eğer bilgisayarınızda rar opener yoksa, bu programı da indirmeniz gerekecektir. Kurulum dosyasını rar dosyasından çıkarın. Çıkardığınız klasörün içerisinde iki ayrı dosya göreceksiniz. Bunlardan biri normal mod dosyası, diğeri ise para hileli kurulum dosyası olacak. Para hileli olan kurulum dosyasını android cihazınınızın dahili hafızasına atın (bazı cihazlarda apk isimli sistem klasörüne atmanız gerekebilir). Artık bilgisayar ile telefon ya da tabletinizin bağlantısını kesebilirsiniz.
Şimdi kurulum dosyasını telefonunuzda bulun ve KUR seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Artık muhteşem bir maceraya atılmaya hazırsınız!
Dragons: Berk Yükselişi v1.16.12 Para Hileli Apk İndir

GEREKLİ ANDROİD SİSTEM ÖZELLİKLERİ
Öncelikle bu muhteşem oyunu oynayabilmek için android işletim sistemi olan bir telefon ya da tabletinizin olması şart. Dragons: Berk Yükselişi v1.16.12 oyununu 4.0.3 ve üzeri android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynayabilirsin.
İyi eğlenceler dileriz.
Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}