только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Real Steel HD v1.27.4 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   29-01-2016, 17:48   1267   0   Editor
Real Steel HD v1.27.4 oyunu Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited şirketi tarafından gelecek zaman dönemlerine ait yer altı savaşçılarının karakter olarak tasarlandığı dövüş ve aksiyon oyunudur. Oyun gereği seçtiğiniz karakterin en az hasar alıp karşıda bulunan düşmana büyük çaplı hasar verebilmesi ve sizi bir sonraki seviyeye ardından da finale taşıması için hızlı ve stratejik düşünmeniz gerekmektedir. Üç boyutlu olan bu oyunumuzda yüksek çözünürlük grafikler ve güçlü efektlerle kendinizi oyunun içinde bulmanız çok kolaylaşacaktır.
Real Steel HD v1.27.4 Para Hileli Apk İndir

Oyunda birden çok karakter bulunmakta ve her karakterin kendine özgü yetenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz karakteri seçerek onun özel güçlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Elbette her oyunda bulunduğu gibi bu oyunumuzun da hilesi bulunmakta ve bu hile Real Steel HD v1.27.4 para hilesi olmaktadır. Oyunun hilesinin yayın tarihi 23.01.2016 olduğu için oyunu internet üzerindeki arama motorlarından yararlanarak indirebilir ve oyununuzla senkronize ettikten sonra, oyunumuzun para hilesini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oyunun dili İngilizcedir fakat bu sizi korkutmasın; kurulumu da, oynaması da çok kolay bir oyundur.
Real Steel HD v1.27.4 Para Hileli Apk İndir

Oyunun hilesinin dosya büyüklüğü 341,90 MB olup dosya türü apk'dir. Oyunun kurulumu android cihazınızda bittikten sonra oyuna rahatlıkla girebilirsiniz. Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim. Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun. Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sizde savaş oyunlarıyla, aksiyon ve strateji oyunlarıyla ilgiliyseniz kesinlikle Real Steel HD v1.27.4 oyununun başından ayrılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur, şimdiden herkese iyi eğlenceler.
Real Steel HD v1.27.4 Para Hileli Apk İndir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}