только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Tomb Raider 2 v1.37 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   29-01-2016, 17:53   1345   0   Editor
1998 yılından itibaren her birimizin en az bir kere oynadığı ve oynar oynamazda bağımlısı haline geldiğimiz oyunlardan biri de hiç şüphesiz Tom Raider'dır. Eskiden bilgisayar ya da laptoplardan oynayabildiğimiz bu oyun şimdilerde android herhangi bir cihaza yüklenerek oynama imkanı sunmakta bize ki bu da dur durak bilmeyen aksiyon, macera ve strateji tipinde tasarlanmış Tomb Raider oyununu istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynama fırsatı sunmaktadır. Oyunda yerine geçecek olduğunuz karakter Lara Croft bu defa Çin imparatorluğuna ait olan ve efsanelerde yer alan Xian hançerinin peşine düşecektir.
Tomb Raider 2 v1.37 Para Hileli Apk İndir

Efsanenin dediğine göre ise hançeri kalbine saplayan ejderha gücü kazanmaktadır. Dolayısıyla Lara Croft hançeri ararken kusursuz bir oyun çıkarıp hançeri bulmasına yardımcı olmalısınız. Elbette oyun kapsamında Lara Croft'a bazı silahlar ve güçler sunulmakta; akrobatik hareketler, dövüş teknikleri ve çift tabancası gibi. Oyunun en güzel ve esrarengiz kısmı ise oyun esnasında Lara' nın gerçek geçmişinide öğrenme şansı buluyorsunuz. Elbette ki bunların hepsini Tomb Raider 2 v1.37 para hilesi sayesinde oyunu çok daha heyecanlı bir hale getirebilir ve gizemleri çözerken hem daha çok puan kazanabilir hem de bölümleri hızlıca tamamlayıp düşmanlarınıza karşı kazandığınız zaferin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Gelelim Tomb Raider 2 v1.37 para hilesi yüklenmesi ve kurulumuna; internet üzerindeki herhangi bir arama motoru yardımı ile Tomb Raider 2 v1.37 para hilesini indirebilir ve android cihazınıza kurulumuna başlayabilirsiniz.
Tomb Raider 2 v1.37 Para Hileli Apk İndir

Oyunun hilesi 219 MB olup dosya türü apk'dir. Oyunun kurulumu android cihazınızda bittikten sonra oyuna rahatlıkla girebilirsiniz. Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim. Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun. Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sizde macera oyunlarıyla, aksiyon ve strateji oyunlarıyla ilgiliyseniz Tomb Raider 2 v1.37 kesinlikle başından ayrılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur, şimdiden herkese iyi eğlenceler.
Tomb Raider 2 v1.37 Para Hileli Apk İndir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}