только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Overkill 3 v1.3.7 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   30-01-2016, 13:28   1043   0   Editor
Overkill 3 v1.3.7 isimli oyun Craneballs şirketi tarafından tasarlanmış soluksuz bir aksiyon oyunudur. Oyunda karakteriniz olan kahraman terk edilmiş şehirlerde seyahat etmektedir ve kurmuş olduğunuz askeri timdeki sadık askerlerinizle birlikte ağır saldırılara maruz kalıp, bu saldırılara karşı savaşacaksınız. Keskin nişancılara karşı mücadele vereceksiniz ve Overkill 3 v1.3.7 oyununu oynarken her savaş için ayrı bir taktik kullanacaksanız. Oyunun başlangıcında size teslim edilmiş silahlarınızı ve zırhlarınızı özelleştirebilir, gücünüze güç katabilirsiniz. Bu sayede cephanelerinizi düşmanlara karşı daha güçlü bir şekilde koruyabilirsiniz. Sizde bu heyecan ve aksiyon dolu oyunu oynamak için internet üzerindeki herhangi bir arama motorundan oyunun ismini girip android cihazınıza indirip kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
Overkill 3 v1.3.7 Para Hileli Apk İndir

Şimdi gelelim Overkill 3 v1.3.7 oyununun ve Overkill 3 v1.3.7 para hilesinin kurulumuna; oyunun yayın tarihi 23.12.2015 olduğu için oyunu ve hilesini internet üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz dahası oyunun dili İngilizce olmasına rağmen oyunun oynaması ve anlaşılması ayet kolay olan bir aksiyon oyunudur. Oyunun para hilesinin dosya büyüklüğü 80,41 MB ve dosya türü apk'dir. Oyunun kurulumu android cihazınızda bittikten sonra oyuna rahatlıkla girebilirsiniz. Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim.
Overkill 3 v1.3.7 Para Hileli Apk İndir

Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun. Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sizde macera oyunlarıyla, aksiyon ve strateji oyunlarıyla ilgiliyseniz kesinlikle Overkill 3 v1.3.7 oyunun başından ayrılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur, şimdiden herkese iyi eğlenceler.
Overkill 3 v1.3.7 Para Hileli Apk İndir

Geri

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}