только у нас скачать шаблон dle скачивать рекомендуем

Battlefield WW2 v2.5.0 Para Hileli Apk İndir

Savaş/Aksiyon/Macera   30-01-2016, 13:33   1661   1   Editor
Codelabs Studio Furios Racing and Sniper Shooter şirketi tarafından tasarlanmış olan isimli aksiyon oyunu ve Battlefield WW2 Combat v2.5.0 oyununun hilesi internet üzerinde hali hazırda mevcut bulunmakta. Şimdi size Battlefield WW2 Combat v2.5.0 oyunu, bu oyunun nasıl kurulacağı, hilesini indirip hilesiyle oyunu oynamanın avantajlarını anlatalım birazda.1942 yılı ikinci dünya savaşından esinlenerek hazırlanmış bir senaryo içerisinde iki ordu arasında geçen savaşta keskin bir nişancı karakterinde savaşacaksınız oyunda, eğer savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız aksiyon dolu bu maceraya biran evvel atılmalısınız.
Battlefield WW2 v2.5.0 Para Hileli Apk İndir

Oyunu daha öncelerden de bildiğiniz üzere bilgisayar ya da laptop üzerinden oynarken gelişmiş versiyonu android cihazlara yüklenip, oynama şansı sunuyor artık sizlere. Oyunun hilesi size sınırsız para olarak geri dönüş yapıyor ve Battlefield WW2 Combat v 2.5.0 oyununun hilesi 48 MB olup, dosya türü apk türündedir. Oyunu ve hilesini internet üzerindeki arama motorları yardımıyla kolaylıkla bulup indirebilirsiniz. Oyunun kurulumu android cihazınızda bittikten sonra oyuna rahatlıkla girebilirsiniz.
Battlefield WW2 v2.5.0 Para Hileli Apk İndir

Şimdi oyunun hilesinin kurulumuyla ilgili biraz bilgi verelim. Android cihazınızın ayarlar sekmesine giderek uygulamaları seçin ve orada bulunan bilinmeyen kaynaklar sekmesinin seçili olduğundan emin olun. Oyunun kurulumu ancak o seçenek seçiliyken yapabilirsiniz. Cihazınızda apk dosyalarının toplanmış olduğu klasörü bulun ve büyük ihtimalle rar dosyası halinde bulacağınız oyun dosyasına tıklayın. Bu dosyanın içinde iki tane apk dosyası olacaktır bunlardan biri oyunu normal modda oynayabilmeniz için diğeri ise hileli modda oynamanız için bulunmaktadır. Hileli modu seçip oyuna girdiğinizde oyununuza sınırsız para hilesiyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer sizde savaş oyunlarıyla, aksiyon ve strateji oyunlarıyla ilgiliyseniz bu oyun kesinlikle başından ayrılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur, şimdiden herkese iyi eğlenceler.
Battlefield WW2 v2.5.0 Para Hileli Apk İndir

Geri
Аватар
  • Yazar: ..
  • Statü: Ziyaretçi
1
Kardeşim ne güzel indirme sagliyorduk düzelt şunu Allah aşkına ya. Google play a atıyor yada buradan elimi çek cem

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
{changeskin}